Anthraxot küldtek a pakisztáni kormányfőnek

Kérdezz, válaszolj és gyűjtsd a pontokat a nyereményért, egy
2 éjszakás, 2 fős, félpanziós, fürdőbelépős szálláscsomagért Gyulára! A pontgyűjtésből hátralévő idő:
- - - -
nap óra perc mp

Egy tavaly októberben a pakisztáni kormányfőnek küldött kis csomag a halálos anthrax-(lépfene-) bacilust tartalmazta - közölte szerdán Juszuf Raza Giláni szóvivője.

2012. február 1. 17:44

A cikk folytatása...


Kapcsolódó hírek
Nem mond le a pakisztáni kormányfő Juszuf Raza Giláni pakisztáni kormányfő pénteken az iszlámábádi törvényhozásban határozottan visszautasította azt az ellenzéki követelést, hogy mondjon le, mert előző nap a legfelső bíróság elmaraszta...

Friss hírek
Kirúgnák a magyarokat– Erősödőben a román nacionalizmus– VIDEÓ Hétfőn a szenátusban vita nélkül átment az a munkatörvénykönyvről szóló módosítás, amely a románul nem tudó, illetve az állam nyelvén beszélni nem akaró közalkalmazottak elbocsátásáról rendelkezik.
Viperával és vasrúddal vertek magyarokat Szabadkán Viperákkal és vasrudakkal vertek meg Szabadkán magyar fiatalokat, akik közül az egyik bordatörést szenvedett és kórházban van - közölte az újvidéki Magyar Szó internetes kiadása szerdán.
Kigyulladt egy busz Bereckés Ojtoztelep között Tegnap délután két óra körül értesítették a megyei tűzoltókat, hogy egy autóbusz menet közben kigyulladt Bereck és Ojtoztelep között. A lángok a motorháznál lobbantak fel, feltehetőleg egy rövidzárlat miatt.
Nem mondanak le a teljes visszaszolgáltatásról A "restitutio in integrum" költséges és nehézkes elv volt, de nem fognak lemondani róla– nyilatkozta azállamfő egy televíziós interjúban. Az állam most gondban van, de megoldást fognak találni– mondta Basescu.
Eurokonform jogosítványokat vezetnének be A jogosítványokra kódolt adatok tartalmaznák a gépkocsivezető esetleges egészségügyi gondjait valamint a jármű esetleges személyre szabott sajátosságait, átalakításait.
Tovább drágult az euró Három nap viszonylagos javulás után kedden ismét romlott a lej euróhoz viszonyított árfolyama. Ez egyébként összhangban áll a régió nemzeti fizetőeszközeinek értékvesztésével.

Jelképes büntetést szabtak ki a miniszterelnökre Elítélte a pakisztáni legfelsőbb bíróság Juszuf Raza Giláni miniszterelnököt az intézkedésével szembeni engedetlensége miatt csütörtökön. A kormányfő azért került a bírák elé, mert nem volt hajlandó a...

Top hírek:
Az erdélyi magyarság fogyása és annak kúrálása Úgy fogy ki a magyar Erdélyből, akár az inkák hajdan F. Pizarro idejében saját birodalmukból, hiába most nem háborúzunk, sőt mi több olyan jóindulatú demokráciában élünk, amelyik majdnem a tenyerén hordozza a kisebbséget
Kövérnek írt az RMDSZ: reméljük, "ez nem felel meg a valóságnak" Nyílt levélben kifogásolja a Romániai Magyar Demokrata Szövetség (RMDSZ) főtitkára, hogy az Országgyűlés elnökének, Kövér Lászlónak a neve a júniusi romániai önkormányzati választások egyes kampányrendezvényeinek a programjában szerepel.
Késve közlik a népszámlálási eredményeit Május 31-én hozzák nyilvánosságra a tavalyi népszámlálás előzetes eredményeit, egy hét késéssel az eredetileg bejelentettnél. A halasztásra a Központi Bizottság összetételében történt módosítások miatt volt szükség.
Biztonsági okokból leszállították a US Airways egyik járatát Egy utas furcsa viselkedése miatt, biztonsági megfontolásokból a Maine állambeli Bangorban szállították le a US Airways Párizsból jött repülőgépjáratát, amely eredetileg az észak-karolinai Charlotte-ba tartott.
Háromszéki nagyasszonyok: Gróf Kálnoky Ludmilla Gyermekkel nemáldotta meg a Fennvaló, s így az a nemes ötlete támadt, hogy katolikus szellemben működő nevelőintézetet és iskolát alapít Sepsikőröspatakon nemcsak szegény sorsú, hanem magyar cigány gyerekeknek is.
Önmegsemmisítő merevlemezt mutattak be A Runcore hamarosan boltokba kerülő merevlemeze az adatok felülírásával, illetve önmegsemmisítéssel védi meg az adatainkat attól, hogy illetéktelen felhasználók kezébe kerüljenek.