Cimke: Brassó

A székelyföldi Kovászna és Hargita megye mellett a partiumi Szatmár, Bihar és Szilágy megyében, a közép-erdélyi Kolozs, Maros, valamint a dél-erdélyi Brassó megyében indítanak polgármester-, valamint önkormányzati képviselő-jelölteket. [2024. április 15. 17:28]
A román bajnok az FTC–Telekomot győzte le a döntőben. [2024. április 10. 21:42]
Fennállása során először lett bajnok a Corona Brasov a jégkorong Erste Ligában, miután a döntő negyedik mérkőzésén is legyőzte az FTC-Telekomot. [2024. április 10. 20:45]
Az aranycsatát 4-0-s összesítéssel nyerte meg a Brassó hokicsapata. [2024. április 10. 20:32]
A Brassó házigazdaként két vereséggel kezdte a bajnoki rájátszást, amire 12–2-t húzott. [2024. április 10. 20:16]
A Brassó söpréssel, összesítésben tehát 4-0-ra legyőzte az FTC-t a jégkorong Erste-liga döntójében. [2024. április 10. 19:44]
MH/MTI 2024. április 10. szerda. 6:53 A magyar bajnok FTC a döntő első harmadában lőtt három gólt, ám már azt a találkozót is elveszítette 5-3-ra, akárcsak a szombati csatát 4-0-ra, így az utóbbi öt játékrészben nem talált be, miközben kilenc gólt kapott. A zöld-fehérek célja, hogy legalább az egyik brassói mérkőzésen nyerjenek, máskülönben a rivális. [2024. április 10. 6:10]
A vendég brassói Corona - pénteki sikere után - szombaton, a második összecsapáson is legyőzte az alapszakaszelső Ferencvárost a jégkorong Erste Liga döntőjében a Tüskecsarnokban, így összesítésben 2:0-ra vezet. [2024. április 6. 16:34]
A vendég brassói Corona a 11. percben már háromgólos hátrányban volt, mégis 5-3-ra legyőzte az alapszakaszelső Ferencvárost a jégkorong Erste Liga döntőjének első, pénteki mérkőzésén. [2024. április 5. 21:29]
Megkezdődik a jégkorong Erste-liga döntője az FTC és a Brassó között. [2024. április 5. 5:33]
A Corona Brasov bejutott a jégkorong Erste Liga döntőjébe, miután a címvédő Gyergyói HK otthonában begyűjtötte az elődöntős továbbjutáshoz szükséges negyedik győzelmet. [2024. március 31. 20:26]
A címvédő Gyergyói HK a vendég Brassó ellen, míg a magyar bajnok Ferencváros Csíkszeredában győzött egyaránt 4-1-re a jégkorong Erste Liga elődöntőjének negyedik felvonásán, így mindkét párharc 2-2-re áll. [2024. március 27. 20:18]