Cimke: Manchester

A Kerkez Milossal felálló Bournemouth hazai környezetben 2-2-es döntetlent játszott a Manchester Uniteddel az angol labdarúgó-bajnokság 33. fordulójának szombati játéknapján. [2024. április 13. 21:15]
MH/MTI 2024. április 13. szombat. 21:09Frissítve: 2024. április 13. 21:11 A listavezető Real Madrid – amely a Manchester Cityhez látogat a hazai 3–3-at követően – egygólos meccsen, visszafogott játékkal, Aurelien Tchouameni találatával szerezte meg a három pontot a Real Mallorca otthonában. Az Atlético Madrid –, amely egygólos előnnyel utazik a Borussia Dortmundhoz – hazai pályán. [2024. április 13. 21:11]
Címlapokra került Pep Guardiola 465 millió forintos időmérője a Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzése után. A BL-győztes sztáredző egy extravagáns, 1,26 millió dollár, mintegy ... ... [2024. április 13. 21:07]
Majdnem gólt lőtt a Manchester Unitednek a magyar válogatott labdarúgó. [2024. április 13. 21:05]
A magyar hátvéd végigjátszotta a meccset. [2024. április 13. 20:41]
Hiába vezetett kétszer is a Bournemouth, Bruno Fernandes megmentette a manchesteri sztárcsapatot. [2024. április 13. 20:40]
Carlo Ancelotti csapata igen visszafogott játékkal gyűjtötte be a három pontot. [2024. április 13. 20:36]
Végül nem Hasioka Daiki hibája döntött, a Manchester City 5-1-re nyert, és jelenleg vezeti a bajnokságot. [2024. április 13. 20:30]
Idő kellett, hogy beinduljon a henger, de a második félidőben megállíthatatlan volt a címvédő. [2024. április 13. 19:00]
A Manchester City szerdán a Bajnokok Ligájában szintén címvédőként a Real Madridot fogadja a negyeddöntő visszavágóján, a párharc első felvonásán a spanyol fővárosban 3-3-as döntetlen született. Premier League, 33. forduló:Newcastle United-Tottenham Hotspur 4-0 (2-0)Brentford-Sheffield United 2-0 (0-0)Burnley-Brighton 1-1 (0-0)Manchester City-Luton Town 5-1 (1-0)Nottingham Forest-Wolverhampton Wan... [2024. április 13. 18:48]
A címvédő Manchester City hazai pályán fölényes, 5-1-es győzelmet aratott az újonc Luton felett a labdarúgó Premier League 33. fordulójának szombati játéknapján. [2024. április 13. 18:30]
A címvédő sorozatban a 41. hazai tétmeccsén maradt veretlen. [2024. április 13. 18:18]
Óriási balszerencséje volt a sztárcsapat ellenfelének. [2024. április 13. 16:24]
Nem lehetett egyszerű feladat. [2024. április 13. 8:56]
Hosszabbít-e Raphael Varane Manchesterben? [2024. április 12. 15:44]
Mit rontott el a jelenleg talán mindenkinél jobb formában levő Arsenal? A Manchester City vagy a Real Madrid bizakodhat inkább? Mi volt a Barcelona nagy húzása a Paris Saint-Germain ellen? És van még visszaút a káosz képviselőjének? A Bajnokok Ligája negyeddöntőit veséztük ki. [2024. április 11. 22:28]
Nincs könnyű dolga Erik ten Hagnak, hiszen a hétvégi, idegenbeli Bournemouth elleni vendégjáték előtt többet kell konzultálni az orvosi stáb tagjaival, mint a szakmai segítőivel. [2024. április 11. 10:44]
Rossz emberek vették körül. [2024. április 11. 7:52]
Wes Brown, a Manchester United korábbi hátvédje még tavaly jelentett csődöt, ám azóta most először szólalt meg a nyilvánosság előtt anyagi gondjait és a vele történteket boncolgatva. [2024. április 10. 20:44]
Az egykori Eb-hős hosszú szenvedés után a visszavonulás mellett döntött. [2024. április 10. 20:27]
A Manchester City megszakítás nélkül 22. Bajnokok Ligája-mérkőzésén őrizte meg veretlenségét az elsőszámú európai futballsorozatban - írta az angol bajnok és a Real Madrid kedd esti, 3-3-ra végződött összecsapását taglaló szerdai összegzésében az IFFHS. [2024. április 10. 11:39]
SM 2024. április 10. szerda. 11:21 A fordulatos, gólokban gazdag madridi találkozón a Manchester City gyors vezetését követően a Real Madrid hamar fordított, a folytatásban pedig több lehetősége is kínálkozott előnye növelésére, de helyzeteit kihagyta. A második félidő közepén Josep Guardiola együttese fordítani tudott. [2024. április 10. 11:21]
Pep Guardiola a Real Madrid–Manchester City BL-negyeddöntő után elárulta, miért hagyta ki Kevin de Bruynét. [2024. április 10. 7:55]
A Real Madrid és a címvédő Manchester City, valamint az Arsenal Bayern München elleni párharcának első mérkőzésén egyaránt döntetlen született. [2024. április 10. 5:55]
A Real Madrid és a címvédő Manchester City, valamint az Arsenal Bayern München elleni párharcának első mérkőzésén egyaránt döntetlen született, így mindkét negyeddöntő nyílt maradt a visszavágókra a labdarúgó Bajnokok Ligájában. Villámgóllal kezdődött a madridi rangadó, miután Bernardo Silva kihasználta a rosszul felállított egyszemélyes sorfalat és 30 méteres szabadrúgásból betalált a hazai kapub... [2024. április 10. 5:18]
A Real Madrid-Manchester City 3-3-as, az Arsenal-Bayern München meccs pedig 2-2-es döntetlennel ért véget. [2024. április 9. 23:06]
A Manchester City és az Arsenal sem tudott nyerni 1-0-s előnyről a BL-negyeddöntők első meccsén. [2024. április 9. 22:55]
Két rangadóval kezdődik a labdarúgó BL idei negyeddöntője. a Bernabéuban Real Madrid–Manchester City, az Emiratesben Arsenal–Bayern München. [2024. április 9. 20:59]