Cimke: Póló

Hazai ízek repítik a női pólócsapat ot a medencében: a túrós csusza a sláger. [2017. július 22. 8:15]
Varga Dénesék a legjobb nyolc között vannak, legközelebb kedden játszanak. [2017. július 22. 8:12]
Ma nem szoríthatunk magyarokért, de eldől, kivel játszanak női pólósaink. [2017. július 22. 8:00]
Négy számban avatnak győztest szombaton a vizes világbajnokságon. Kiderül a női vízilabdatorna negyeddöntőjének mezőnye is. [2017. július 22. 7:40]
Az olaszok nem tudták nagyon megverni az ausztrálokat. [2017. július 21. 22:30]
A csoportmérkőzések utolsó körében a magyar férfi vízilabda-válogatott 13-7-re a várakozásnak megfelelően simán legyőzte pénteken a francia együttest a magyarországi vizes világbajnokságon, a Margitszigeten. [2017. július 21. 21:27]
Megvan a csoportgyőzelem is, az olaszok nem tudtak tízzel nyerni Ausztrália ellen. [2017. július 21. 21:10]
Nem az a kérdés, nyer-e a férfi pólóválogatott, hanem az, hogy mennyire. Mégsem ezen a meccsen dől el a csoportelsőség. Ettől függetlenül simán kell nyerni. Percről-perce. [2017. július 21. 19:58]
Egy felmérésben megkérdezett gyerekek közel fele Hosszú Katinkára néz fel, harmaduk pedig a férfi vízilabda válogatottat tartja példaképének, akiket Gyurta Dániel, Cseh Laci, Kapás Boglárka, Kenderesi Tamás és Risztov Éva követnek. [2017. július 21. 19:33]
Nem csak a szurkolók szeretik a lányokat, fordítva is igaz ez. [2017. július 21. 12:49]
Steinmetz Ádám olimpiai bajnok vízilabdázó lett a Jobbik jelöltje Somogy megyében, de a pártba nem lép be a korábbi élsportoló. Mindig is szimpatizált a Jobbikkal, szerinte Vona Gábor pártja kész a kormányzásra. [2017. július 21. 9:58]
Nézze meg a magyar női pólóválogatott Hollandia elleni diadalát képekben. [2017. július 21. 9:29]
A magyar női vízilabda-válogatott tagjai úgy érzik, a hollandok elleni találkozóval kezdődött el igazán a világbajnokság. A csoportelső együttes legközelebb hétfőn játszik a Margitszigeten. [2017. július 21. 7:36]
Gangl Edina és kedvese nem tudták visszafogni érzelmeiket. [2017. július 21. 7:33]
A magyar válogatott csoportelsőként egyből a negyeddöntőbe jutott a vb-n. A keménykedő hollandokat 10-8-ra verték Bujkáék. [2017. július 20. 22:15]
Fantasztikus teljesítményt nyújtottak a magyar lányok a csoportkör záró találkozóján. Folytatás a negyeddöntőben! [2017. július 20. 21:24]
Sok volt a pofon, a második félidőben állva hagytuk a hollandokat. [2017. július 20. 20:12]
Ezt az ORFK szóvivője írta lapunknak. [2017. július 20. 19:10]
Heves indulatokat váltott ki egy néhány másodperces videófelvétel a szaú­di közösségi médiában. A filmen egy fiatal lány rövid szoknyában és pólóban sétál egy sikátorban, megfordul, hogy látni lehessen az arcát, később ugyanő a sivatag homokját szórja szét. [2017. július 20. 12:30]
5 ezerrel többen láthatják így a magyarokat. [2017. július 20. 11:27]
Úszással indul a nap, este a női pólóválogatott játszik sorsdöntő meccset a nagyesélyes hollandokkal. Kövesse a történéseket percről percre! [2017. július 20. 8:25]
A magyar pólóválogatott kapusa hazai pályán korrekt játékvezetést szeretett volna, de hiába. A legvégén duplázó Vámos nem szereti, hogy a másik meccstől függ a csapat sorsa. [2017. július 20. 8:16]
A Videoton is Európa Liga-selejtezőt játszik. [2017. július 20. 8:13]
Feszült hangulatú, a végletekig kiélezett mérkőzésen döntetlent játszott a magyar férfi vízilabda-válogatott az olaszokkal a budapesti világbajnokságon, így megőrizte az esélyét arra, hogy megnyerje a csoportját. A főszereplők egyöntetűen a bírói ítéleteket kritizálták. [2017. július 20. 7:30]
Nyíltvízi csapatverseny is szerepel a csütörtöki programban. [2017. július 20. 7:17]
Közel a csoportelsőséghez a magyar együttes. [2017. július 19. 21:39]
Az ausztrálok felett aratott 13-3-as győzelemmel mutatkozott be a magyar férfi vízilabda-válogatott a hazai rendezésű vizes világbajnokság hétfői játéknapján, a Margitszigeten. Most az olaszok következnek. [2017. július 19. 19:58]
A címvédő szerb válogatott hat góllal nyert a spanyolok ellen szerdán a budapesti vizes világbajnokság férfi vízilabdatornájának második fordulójában. [2017. július 19. 16:01]