Cimke: Vízilabda

Vigvári Vince megerősítette, hogy távozik a férfi vízilabda ob I-ben szereplő OSC együttesétől, de azt még nem árulta el, hol folytatja pályafutását. Sajtóhírek szerint a spanyol Barcelonetához szerződhet. [2024. április 15. 13:32]
Labdarúgás mellett többek között kézilabda, vízilabda és kosárlabda a kínálatban. [2024. április 14. 6:50]
A BVSC-Zugló 15-10-es vereséget szenvedett az olasz Plebiscito Padova együttesétől a női vízilabda Eurokupa trieszti négyes döntőjében, így a bronzéremért játszik. [2024. április 13. 21:25]
A Vasas csak kétszer, a vendégegyüttes hét alkalommal is akciógóllal vette be ellenfele kapuját. [2024. április 13. 16:42]
A vendég OSC váratlanul biztosan, 11-9-re verte a Vasast a szombati játéknapon a férfi vízilabda ob I felsőházában, a Komjádi Uszodában. [2024. április 13. 16:37]
Egyre inkább úgy tűnik, hogy megváltozik a férfi vízilabdatorna lebonyolítása a 2028-as olimpián, de Molnár Tamás, a World Aquatics vízilabda szakbizottságának (WPTC) elnöke szerint erős lobbival meg lehet akadályozni a résztvevő csapatok számának csökkentését. [2024. április 10. 20:27]
Csökkenhet a résztvevő válogatottak száma? [2024. április 10. 10:50]
Cseh Sándor fontos alakja a magyar vízilabdának: a Szolnokkal elért sikerei után rábízták az utánpótlás irányítását, és hogy jó munkát végzett, azt jelzi, hogy jelenleg mindhárom korosztályban Magyarország a vb-címvédő. Cseh jelenleg a női válogatott társkapitánya, és Mihók Attilával karöltve rövid idő alatt is olimpiai kvótát érő vb-ezüstig vezették a csapatot. [2024. április 8. 14:46]
A Magyar Vízilabda Szövetség (MVLSZ) jelentős, több mint 445 millió forintos eredménnyel zárta a 2023-as esztendőt. [2024. április 6. 18:05]
Úgy látszik, nem csak a fociból lehet pénzt csinálni! [2024. április 6. 14:29]
MH/MTI 2024. április 4. csütörtök. 0:08 A kevés gólt hozó első negyed után a spanyol együttes a kapus Unai Aguirre Rubio remek teljesítményére alapozva vezetett is, a nagyszünetben viszont már magyar előnyt mutatott az eredményjelző. Ezt követően kétgólos hátrányról még egyenlített a Barceloneta, de a záró negyedben a világbajnok Fekete Gergő duplájával kialakított háromgólos fórját. [2024. április 3. 23:36]
Varga Dénesék esélyt sem adtak a Barcelonetának a vízilabda Bajnokok Ligájában. [2024. április 3. 21:00]
A Ferencváros harmadik mérkőzését is megnyerte a férfi vízilabda Bajnokok Ligája negyeddöntős csoportkörében: a magyar bajnokcsapat 10-8-ra győzött a spanyol Barceloneta vendégeként. [2024. április 3. 20:51]
Kis híján elvesztette veretlenségét a Zalánki Gergővel felálló Pro Recco vízilabdacsapata, amely kedd este ötméteresekkel diadalmaskodott (14-15) a szerb Novi Beograd vendégekét a Bajnokok Ligája negyeddöntős körének harmadik fordulójában. [2024. április 3. 9:14]
Labdarúgás mellett többek között kézilabda, tenisz és vízilabda a kínálatban. [2024. április 3. 6:02]
Három magyar válogatott játékossal kapcsolatban is közölt lehetséges átigazolási információkat a vízilabdában mértékadó total-waterpolo című szakportál. [2024. március 31. 20:44]
A Ferencváros 20-5-re legyőzte az OSC-Újbuda együttesét a férfi vízilabda ob I középszakaszának negyedik fordulójában, szombaton. [2024. március 30. 18:33]
A címvédő és éllovas Ferencváros 15-12-re verte csütörtökön a Vasast a férfi vízilabda ob I középszakaszának harmadik fordulójában. [2024. március 28. 21:59]
A Transparency International perelt, a Kúria döntött: nem titkolhatja a szövetség, mi lett az átvilágítás eredménye. [2024. március 28. 17:18]
Vári Attila idején 487 millió forintos rés keletkezett a sportszervezet költségvetésében. [2024. március 28. 16:07]
Zalánki a harmadik magyar, aki elnyerte a címet. [2024. március 28. 13:31]
Akárcsak a világszövetségnél (World Aquatics), a vizes sportokat tömörítő európai szervezetnél (LEN) is Zalánki Gergőt választották a 2023-as esztendő legjobb férfi vízilabdázójának. [2024. március 28. 11:37]
48 éve, 1976. március 26-án avatták fel Budapesten a Komjádi versenyuszodát. Az 1806-ban megnyílt budai Császár fürdő mellett felépült uszodát Komjádi Béláról, az 1932-ben olimpiai bajnokságot nyert vízilabda-válogatott kapitányáról nevezték el, teljes neve Császár-Komjádi Sportuszoda. [2024. március 26. 15:05]
Az OSC a vártnál szorosabb meccsen, két góllal győzött Kaposváron szombaton a férfi vízilabda ob I középszakaszában, a felsőházban. [2024. március 23. 18:30]
Jansik Szilárd, a magyar férfi vízilabda-válogatott csapatkapitánya klubjával, a Ferencvárossal a bajnoki cím elhódítása mellett négyes döntőbe szeretne jutni a Bajnokok Ligájában, míg a nemzeti együttessel az olimpián szeretné kijavítani a dohai világbajnoki fiaskót. ... [2024. március 23. 14:29]
Az UVSE két góllal nyert a KSI vendégeként szombaton a férfi vízilabda ob I középszakaszában, az alsóházban. [2024. március 23. 13:00]
A magyar válogatott és a görög Olimpiakosz vízilabdázója nyilatkozott az M1 aktuális csatornának athéni életről, válogatottról, esélyekről! [2024. március 22. 10:44]