Sokkal jobban néz ki, de miért?

2017. június 17. 14:20

A cikk folytatása...

Kapcsolódó hírek
Arjen Robben visszatérhet a korábbi klubjához A Bayern München szélsője fontos lépést fontolgat a pályafutása szempontjából.
Rekordpénzért igazolt a Bayern A Lyonból vettek egy francia középpályást.
A Bayer Hungária is Megbízható Munkaadó A Bayer Hungária Kft. is egyike annak a 23 vállalatnak, amely kiérdemelte a Német-Magyar Ipari és Kereskedelmi Kamara (DUIHK) által idén először meghirdetett Megbízható Munkaadó címet. Az elismeréseke...
A Bayern München bejelentette Gnabry szerződtetését Serge Gnabry a Bayern Münchenhez igazolt Sun, 06/11/2017 - 20:40
Heiko Herrlich lett a Bayer Leverkusen vezetőedzője Kétéves szerződést kötöttek az új mesterrel.
Costa a Barcelonában köthet ki A Bayern München szélsőjét szeretné megszerezni a Barcelona Thu, 06/08/2017 - 08:08

Hihetetlen gólt szerzett a Bayern klasszisa - videó Felkészülési meccsen talált be a labdarúgó.
Bayern-játékos ollózása mentette meg a németeket a vereségtől Az erősen tartalékos Löw-csapat a 88. percben egyenlített Dániában.
Gulyás Márton akkorát kávézott Bayer Zsolttal, hogy a Trianonról szóló dokumentumfilmjét is vele reklámozza
Bayern-veréssel kezdte a Puskás az ünnepi focitornát A felcsútiak az utolsó előtti percben szerezték a győztes gólt.
Döntöttek a videóbíró használatáról a Bajnokok Ligájában A Real Madrid-Bayern München meccs óta sürgetik a bevezetését.
Griezmann bejelentette, menni akar az Atléticóból Az Manchester United és a Bayern München is mélyen a zsebébe nyúlna a francia válogatottért.