Bajnokok Ligája, Európa Liga: a magyar meccsek az időpontjai

Mennyi együttes jut tovább a négyből?

2017. június 19. 16:00

A cikk folytatása...

Kapcsolódó hírek
Műtét vár a Vasas válogatott középpályására Az Európa Liga selejtezőjének első fordulóban sem léphet pályára.
Férfi röplabda Európa-liga: legyőztük Izraelt 3-1-re nyert a magyar röplabda-válogatott szombaton, még van remény a négyes döntő elérésére.
A Bajnokok Ligája helyett a Premier League-ben futballozhat Szalai Ádám A válogatott támadó góljaira nagy szüksége lenne az angol élvonal újoncának.
Újra argentin edzője lett a Sevillának Eduardo Berizzo a Celta Vigót az Európa Liga elődöntőjébe vezette.
A Manchester United megelőzte a BL-győztes Real Madridot Az Európa Liga-győztes a világ legértékesebb futballklubja.
Új fejezet nyílt a Nissan X-Trail sikertörténetében Amely az idei UEFA Bajnokok Ligája döntőjével kezdődött

Sokan a nászútjukat is lemondanák a Bajnokok Ligája döntő kedvéért Minden tizedik futballrajongó kihagyná a nászútját, hogy láthassa kedvenceit a Bajnokok Ligája döntőjében, derült ki a Mastercard legfrissebb felméréséből, amelyben 16 ország 10 500 fanatikus futball...
Bajnokok Ligája – A Real Madrid történelmi címvédése A Real Madrid megvédte címét a labdarúgó Bajnokok Ligájában: a spanyol csapat a sorozat 2016/17-es szezonjának szombati döntőjében Cardiffban 4-1-re legyőzte az olasz Juventus együttesét.
Visszatért nagy sikerei helyszínére a volt Real-klasszis! Kiváló igazolás az Európa-liga döntős klubtól.
BL-döntő: Bale nincs százszázalékos állapotban Gareth Bale, a Real Madrid walesi labdarúgója már lemondott arról, hogy kezdőként lépjen pályára a Bajnokok Ligája szombati döntőjében.
Újabb veszprémi fejezettel bővülhet a hét éve tartó kölni kézicsoda Hétvégén lesz a Bajnokok Ligája négyes döntője.
BL-győztes a Szolnok - 10-5-re győzött, BL-győztes a Szolnok A 2017-es vizes világbajnokságra épült dagály Arénában a Jug Dubrovnik és a Szolnok játssza a vízilabda Bajnokok Ligája, a Final Six döntőjét.