A legutóbbi kontinensvidalon a harmadik helyen végeztek.

2017. szeptember 13. 20:27

A cikk folytatása...

Friss hírek
Ez a labdarúgó érkezhet télen a Barcelonához A katalánok már a nyáron is megpróbálták szerződtetni a játékost.
Oroszország 2011 után újra a négy között a kosár Eb-n A legutóbbi kontinensvidalon a harmadik helyen végeztek.
Európa Liga 2017/18 - Csoportmérkőzések, 1. kör - eredmények és gólszerzők Európa Liga 2017/18 - Csoportmérkőzések, 1. kör - eredmények és gólszerzők
Hihetetlen sérülés miatt dőlt ki a Real Madrid csillaga Ilyen ok miatt sem kellett sok labdarúgónak kihagynia mérkőzést.
Megismételnék a két évvel ezelőtti bravúrt a magyar röplabdás lányok A szövetségi kapitány bízik a meglepetésben a jövő héten Bakuban kezdődő kontinensviadalon.
Európa Liga 2017/18 - Tabella Európa Liga 2017/18 - Tabella

Top hírek:
28 góllal rajtolt el a Bajnokok Ligája csoportköre Rangadókkal, sok egyoldalú meccsel és szerencsére rengeteg góllal kezdődött a csoportkör.
Barcelona - Juventus 3-0 Videó Messi bevette Buffon kapuját Messi duplázott, a Barcelona simán nyert a meggyengült védelememl felálló Juventus ellen Tue, 09/12/2017 - 22:49
Manchester United - Basel 3-0 Videó Győzelemmel tért vissza a Man United a BL-be A Manchester United a Basel ellen tért vissza a Bajnokok Ligájába Tue, 09/12/2017 - 23:03
Két magyar siker az asztaliteniszezők csapat Európa-bajnokságán Villámrajtot vett a női és a férfi csapat is.
Stollár Fanny nem élte túl az első fordulót Quebecben Két játszmában kapott ki a negyedik kiemelttől.
Hosszú Katinka és a Mol komoly összeggel támogatja a sérült gyerekeket A háromszoros olimpiai bajnok az aláírásával ellátott úszósapkát ajánlotta fel.