Tanaka megvédte, Oguni elveszítette világbajnoki címét

2017. szeptember 14. 0:04

A cikk folytatása...

Friss hírek
Tanaka megvédte, Oguni elveszítette világbajnoki címét Finoman szólva sem indult jól a WBO kislégsúlyú világbajnoki övét birtokló Kosei Tanaka (a képen) második címvédő mérkőzése, ennek ellenére végül idő előtti győzelemmel maradhatott
Tottenham - Dortmund 3-1 Videó Harry Kane duplázott A Tottenham nyerte a csoport rangadóját Wed, 09/13/2017 - 23:05
Döbbenet: újabb komoly pofont kaphatnak az Arsenal-drukkerek A londoni csapat egyik legfontosabb tagja búcsút inthet az Ágyúsoknak.
Babos Tímea negyeddöntős Québecben A magyar teniszező három szettben jutott tovább.
Ez a labdarúgó érkezhet télen a Barcelonához A katalánok már a nyáron is megpróbálták szerződtetni a játékost.
Oroszország és Szerbia is a négy között a kosár Eb-n Pénteken egymás ellen játszanak a fináléba kerülésért.

Top hírek:
28 góllal rajtolt el a Bajnokok Ligája csoportköre Rangadókkal, sok egyoldalú meccsel és szerencsére rengeteg góllal kezdődött a csoportkör.
Két magyar siker az asztaliteniszezők csapat Európa-bajnokságán Villámrajtot vett a női és a férfi csapat is.
A tartalékos Juventus csak edzőpartnernek volt jó Barcelonában Jelenleg nehezen képzelhető el, hogy a Juventus 2018-ban is BL-döntőt játsszon. Elemzés a Barcelona-Juventus meccs után.
CR7 duplázott, Ramos ollózott, Sallai egy órát kapott a Real ellen Az APOEL csak nyomozza a labdát a Santiago Bernabéu stadionban.
Hosszú Katinka és a Mol komoly összeggel támogatja a sérült gyerekeket A háromszoros olimpiai bajnok az aláírásával ellátott úszósapkát ajánlotta fel.