Diego López 12 idényt töltött a szárd csapatban.

2017. október 18. 21:16

A cikk folytatása...

Friss hírek
Bronzérmet nyert a férfi puskás csapat a légyfegyveres Eb-n A Péni István, Sidi Péter, Somogyi Péter hármasé az érdem.
Gulácsiékat otthon lepte meg a Bundesliga sereghajtója Kölni örömünnep, az RB Leipzig egy hét alatt három meccset bukott el.
A végén bukta el a győzelmet a Veszprém Így sem lehetünk elégedetlenek, közel a második hely.
Wisaksil Wangek vs. Juan Francisco Estrada (videó) A szombat éjszakai WBC nagylégsúlyú világbajnoki mérkőzés felvétele.
Phjongcshang adott a látszatra: óriási bulival zárult a téli olimpia Olimpiai láng, tűzijáték, csordultig teli stadion. Mi az? Hát a nap képe.
Angol ligakupa döntő: Arsenal - Manchester City 0-3 Videó Látványos gólokkal nyerte az angol ligakupa döntőjét a Manchester City Sun, 02/25/2018 - 19:28

Top hírek:
Sokkolta a tömeg az olimpiai bajnok korcsolyázót - interjú Burján Csaba szerint egyre többen kezdhetnek ezek után téli sportot űzni.
Dibusz Lanzafame fejébe látott, Eppel kérdezte az olaszt a tizenegyesről Ferencváros védője már a szünetben figyelmeztetett a Honvéd feltámadására.
Kiütéses sikerrel jelezte a Liverpool: nem adják fel A 4-1 volt a sláger szombaton.
PL: Kane 89. percben szerzett góljával nyert a Tottenham A góllövőlista éllovasa legutóbbi 15 bajnokiján 20 alkalommal volt eredményes.
Aranyos gyerekrajzok készültek a téli olimpiai bajnok magyar hősökről A Sashegyi Arany János Általános Iskola 2.b osztálya gratulált a gyorkorcsolya-váltó aranyérméhez.
Cristiano Ronaldo megszerezte a 300. bajnoki gólját A Real Madrid sztárja az Alaves ellen megszerezte a 300. bajnoki találatát Sat, 02/24/2018 - 23:42