Továbbra is a versenyrutin megszerzése a célja a magyar síelőnek.

Miklós Edit még mindig próbálja feldolgozni, hogy nem lehet ott az olimpián Azt mondja, most egyszerűbb, gyorsabb lesz a rehabilitációja. Fél évet így is kihagy.

Friss hírek
Fejbe dobták az Olimpiakosz edzőjét, kórházba kellett szállítani Elmaradt a görög futballrangadó, büntetés vár a PAOK-ra.
Gulácsi Péterék kínos vereséget szenvedtek Tovább tart a rossz sorozat.
Lezárult a tippjáték 3. fordulója 68 regisztrált tagunk vette ki a részét aktívan a szombat éjszakai inglewoodi mérkőzésekkel lezáruló, idei 3. tippjáték fordulóból. A képzeletbeli győzelmi babérkoszorún ezúttal a 18
EBEL: Villachban nyert a Fehérvár AV19 A fehérváriak a negyedik győzelmüket aratták a középszakaszban.
Nem volt kérdés ki nyerni az Angol Ligakupát - videó A döntő eléggé egyoldalú küzdelmet hozott.
Bronzérmet nyert a férfi puskás csapat a légfegyveres Eb-n A Péni István, Sidi Péter, Somogyi Péter hármasé az érdem.

Miklós Edit: ˝Egyik kicsit törött szívvel nézem majd az olimpiát˝ Sérülése miatt lemaradt a téli olimpiáról a magyar csapat egyik legnagyobb reménysége, Miklós Edit. Az alpesi síző elmondta, nincsenek fájdalmai és lelkileg is jól van. A megnyitó és a női lesikló szá...
Miklós Edit nélkül - döntöttek az olimpiai indulókról A Magyar Sí Szövetség elnöksége hétfőn este megnevezte azokat a sportolókat, akik képviselhetik Magyarországot februárban, a phjongcshangi téli olimpián.

Top hírek:
Sokkolta a tömeg az olimpiai bajnok korcsolyázót - interjú Burján Csaba szerint egyre többen kezdhetnek ezek után téli sportot űzni.
Dibusz Lanzafame fejébe látott, Eppel kérdezte az olaszt a tizenegyesről Ferencváros védője már a szünetben figyelmeztetett a Honvéd feltámadására.
Kiütéses sikerrel jelezte a Liverpool: nem adják fel A 4-1 volt a sláger szombaton.
PL: Kane 89. percben szerzett góljával nyert a Tottenham A góllövőlista éllovasa legutóbbi 15 bajnokiján 20 alkalommal volt eredményes.
Aranyos gyerekrajzok készültek a téli olimpiai bajnok magyar hősökről A Sashegyi Arany János Általános Iskola 2.b osztálya gratulált a gyorkorcsolya-váltó aranyérméhez.
Stollár Fanny Budapesten nyerte élete első WTA-trófeáját A magyar teniszező és párja a sírból hozta vissza a meccset az első kiemelt ellen.