Henty tavasszal a Puskás Akadémiát erősíti, nagy örömére nem kell Klinar ellen játszania.

2018. február 13. 17:02

A cikk folytatása...

Kapcsolódó hírek

Pintér Attila a vereség után bízik benne, hogy azért még jövő héten is leülhet a kispadra A mester bizonytalanul sandított a VIP-szektor felé.

Kupadöntő: idén a Puskás ellen nem termett babér az Újpestnek A Magyar Kupa 78. kiírásának döntőjét a Puskás Akadémia és az Újpest FC vívja. Érdekesség, hogy mindkét kispadon ülő vezetőedző elhódította már korábban a kupát, és igazi specialistákna...
Pintér Attila alaposan "beleszállt" a játékosaiba A Puskás Akadémia trénere nem volt elégedett.
NB1 2017/18 - 31. forduló eredményei és gólszerzői A Videoton előnye tovább nőtt, döntetlent játszott a Fradi, a Vasas az utolsó helyre csúszott vissza Sat, 05/19/2018 - 23:16
Új zenei csatornát indít a YouTube A világ legnagyobb video-streaming oldala újabb fizetős szolgáltatást indít, ezúttal zenei tematikában.
Tizenegyest ítélt a bíró, letartóztatták érte video "A következő 48 órában bent tartjuk, aztán az ügyet átadjuk az ügyészségnek" - írta közleményében a szerb belügyminisztérium.

NB I-es futballdráma öt percben A Videoton hozta a kötelező győzelmet, a Ferencváros viszont hazai pályán vesztett pontokat, és így a fehérváriak kerültek lépéselőnybe bajnoki címért zajló versenyben.
Hármat lőtt a bajnok - NB III-as eredmények, tabella Öt gól volt a Videoton II meccsén.
A 90. és a 94. percben is volt gól a Fradi-Vasason - videó Élre került a Videoton a táblázaton.
Androidra és iOS-re veszi a Steam Linket a Valve Sőt, jön a Steam Video is, amivel a vállalat egyértelműen terjeszkedni akar.
Fradi-stadionban kupadöntőzhet Pintér Attila az Újpest ellen. Lilák tizedszer vagy a felcsútiak először?
Elmaradt a debreceni csoda, kupadöntős Pintér Attila Felcsútja 855 néző előtt előtt érte el története eddigi legnagyobb sikerét a Puskás Akadémia.