Candice Dupree hat All Star-gálán is pályára lépett a tengerentúlon.

2018. szeptember 13. 20:25

A cikk folytatása...

Friss hírek
Halászhajó mentette ki az első indiai földkerülő vitorlázót A 14 méteres hullámok között eltörött a saját építésű hajó árbóca.
Élőben látható a kosárlabda élvonal összes bajnoki mérkőzése Október végéig ingyenesen vehető igénybe az új szolgáltatás.
Ronaldo nem megy el a FIFA-gálára Nagy Ádáméknak is közük van a döntéshez.
Stollár Fanny nem ijedt meg szetthátránytól Az üzbegisztáni torna honlapja szerint a világranglistán 158. helyezett Stollár számára - aki a selejtezőből két győzelemmel jutott fel a főtáblára - rosszul kezdődött a hétfői találkozó.
Tiger Woods öt év után! Utoljára 2013 augusztusában élt át ilyet.
Éremért küzdhet Tóth Krisztián a cselgáncs-világbajnokságon Az elődöntőbe jutott a 2014-es vb-ezüstérmese.

Overwatch League - olcsóbbak lesznek az All-Star kinézetek A Blizzard egy kicsit visszavett az All-Star kinézetek áraiból, bár még így is ki kell nyitni a tárcánkat értük.

Top hírek:
Hat héten belül három nőtől három gyereke született az angol focistának Szerinte viszont rágalom az egész.
Magyar bronzérem a junior birkózó-vb-n Szurovszki Patrik a szabadfogásúak 86 kilós mezőnyében remekelt.
Először veszített pontokat a Chelsea a Premier League-ben Már csak a Liverpool százszázalékos az angol bajnokságban.
Torino - Napoli 1-3 Insigne duplázott Torino - Napoli 1-3 Insigne duplázott hir olasz Torino Napoli foci panucci v, 09/23/2018 - 16:28 A Napoli Insigne góljával szerezte meg a vezetést a Torino ellen, a meccset a nápolyiak nyerték 3-1-re Torinóban.
Ostoba kiállítás, jó Piqué, rossz Piqué, Messi-gól, Barca-iksz Katalán szomszédjai ellen veszített pontokat először a Barcelona.
A Sevilla kiütötte idegenben a Levantét Ben Yedder már az első félidőben triplázni tudott.