Az angol negyedosztályban kapott munkát a Manchester United egykori játékosa.

2019. február 11. 13:50

A cikk folytatása...

Kapcsolódó hírek

Újra leül a Manchester United kispadjára Sir Alex Ferguson Húsz évvel egyik legnagyobb meccse után.

Lingard és Martial is megsérült a Manchester United BL-meccsén Fontos meccseket hagynak ki.
Meghalt Eric Harrison, a Manchester United legendás 92-es ificsapatának edzője 17 éven át edzette a klub utánpótlását, Beckham és Giggs is az ő kezei alatt vált zseniális játékossá.
A Manchester United vereségével egy időben Scholes is bemutatkozott Győzelemmel kezdett új csapata kispadján a United legendás játékosa.
BL - a tartalékos PSG a kiesés szélére sodorta az MU-t A Manchester United hazai pályán 2-0-ás vereséget szenvedett a Paris Saint-Germaintől a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első mérkőzését
Újabb alapemberrel hosszabbított a Manchester United Újabb alapemberrel hosszabbított a Manchester United hir angol Manchester United premier league Ashley Young panucci h, 02/11/2019 - 16:0...

PSG: Fogynak a csapat sztárjai és alapemberei PSG: Fogynak a csapat sztárjai és alapemberei hir francia ligue1 PSG panucci v, 02/10/2019 - 20:45 A Bajnokok Ligájára elfogynak a kul...
Solksjaer irányításával 10 győzelemnél jár a MU Magabiztos Manchester United-győzelem a Fulham otthonában.
Solskjaer január hónap legjobbja a Premier League-ben A norvég irányításával tíz meccsből kilencet megnyert a Manchester United.
Klasszis védőt igazolna a Manchester United Több kiszemeltjük is van a Vörös Ördögöknek.
Pénzzel váltotta ki a börtönbüntetést az adócsalással vádolt José Mourinho A Manchester United egykori edzője kétmillió eurós bírságot is kapott.
Solskjaer rögtön repülőre ült a Manchester United bajnoki győzelme után Meg sem állt Lyonig, ahol megnézte, hogy lehet legyőzni a PSG-t.