Mourinho az orosz tévében elemzi majd a BL-meccseket

A portugál edző számára nem lesz ismeretlen a szerep.

2019. február 11. 14:29

A cikk folytatása...

Friss hírek
A Roma csak a 95. percben döntött az utolsó előtti ellen A 80. percben egyenlített a Frosinone, majd jött Edin Dzeko.
Messi mesterhármas és gólpassz a Sevilla ellen, a Barcelona nyerte a rangadót Messi mesterhármas és gólpassz a Sevilla ellen, a Barcelona nyerte a rangadót hir spanyol Messi Barcelona Sevilla panucci szo, 02/23/2019 - 23:47 Messi három góllal és gólpasszal szomorította a Sevillát, hiába vezettek a hazaiak kétszer is, a Barcelona három ponttal távozott   A dobogóért, vagy legalább a Bajnokok Ligája indulást érő negyedik helyért küzd a Sevilla.
Kikapott a Tottenham, nyert a Newcastle Kikapott a Tottenham, nyert a Newcastle hir angol Tottenham Newcastle United panucci szo, 02/23/2019 - 23:37 Kikapott a Tottenham, nagy pofonba szaladt a Leciester, nyert a Newcastle     A Premier League 27. fordulójának szombati játéknapja a Burnley győzelmével indult, a hazaiak leforrázták a Tottenhamet.
Már a PSG sztárjára is lecsaptak a betörők Korábban a Barca, és a Liverpool játékosai jártak hasonlókép.
Három büntető a Gyirmóton rendezett fővárosi focirangadón A Budapest Honvéd jött ki jobban az őrült percekből.
Kézi BL: drámai végjáték a Fradi meccsén Megizzadtak a zöld-fehérek a német rivális ellen.

Top hírek:
Jelentős szponzori szerződést kötött az evezős szövetség Lezajlott a 29. Magyar Evezős Ergométeres Országos Bajnokság első napja.
Szellő Imre és Kis Máté is kiütéssel győzött idei első fellépésén Mindkét magyar bunyós a második menetben fejezte be a mérkőzését.
Visszafogott hazai szereplés a birkózó Magyar Nagydíjon Hét magyar birkózóból csak egy tudott meccset nyerni szombat délelőtt Győrben.
Dárdaiék a Bayern ellen, Görbiczék Bukarestben Foci foci hátán, és akkor a kézilabda BL-meccsekről még nem is beszéltünk. Durva szombat lesz.
Kétszeri hosszabbítás után nyert az Oklahoma City Viszont véget ért Russel Westbrook nagy tripla-dupla sorozata.
Megrázó jelenetek a dél-amerikai focimeccsen - videó Újra kellett éleszteni egy játékost.