Mané sarokkal lőtt álomgólt, gálázott a Liverpool

Győzött a listavezető Liverpool és a Manchester City is, egy pont a két csapat között a különbség.

2019. február 27. 21:40

A cikk folytatása...

Kapcsolódó hírek

BL - A Tottenham legyőzte a Cityt, kétgólos előnyben a Liverpool Kisebb meglepetésre a Tottenham Hotspur várhatja kedvezőbb helyzetből a labdarúgó Bajnokok Ligája angol negyeddöntőjének visszavágóját, miután 1-0-ra legyőzte a vendég Manchester Cityt

Mané nyugalomra intette a Liverpool szurkolóit A két csapat tavaly egy körrel előbb találkozott egymással a Bajnokok Ligájában.
Nagy hajrával győzött a Liverpool 3-1-re A 80. percig 1-1 volt az állás a Southampton ellen. Szalah 50. PL-gólját lőtte.
Fortuna átállt a Liverpool oldalára Sokadszorra áll a szerencse istennője idén a Liverpool mellé, amely a Tottenham öngóljával vette vissza vezető pozícióját az angol bajnokságban. A sztárcsapatot korábban inkább a balszerencse jellemez...
A Liverpool a legveszélyesebb angol csapat a 90. percben vagy utána Itt a rangsor, hány meccset nyertek meg az utolsó pillanatokban.
Vasárnapi sport: Forma 1, Bajnokok Ligája, rangadók Liverpool-Tottenham, Roma-Napoli, Inter-Lazio is képernyőn.

Palvin Barbara kilátszó melltartóban, új frizurával shoppingolt Mexikóvárosban Ő volt Mexikóban a Liverpool Fashion Fest nevű divatesemény sztárvendége, hat különböző ruhában szerepelt egy nap alatt. Mutatjuk mindet.
Jürgen Klopp verhetetlen oda-visszavágós párharcok során A Porto meglepetést okozna, a Liverpool pedig idén nem csupán az ezüstéremre pályázik a BL-ben.
˝Csak legyél önmagad, csináld azt, amit eddig és megnyerheted a PL-t˝ Liverpool Királya, Dalglish szerint nagy rá az esély, hogy a Vörösök végre megszerezzék a hőn áhított trófeát.
Megtámadták a Liverpool egykori sztárját. Egy jótékonysági meccsről hazafelé menet.
Klopp elmondta, miért szerez több gólt Mané, mint Szalah A Liverpool menedzsere csatár volt, így pontosan tudja, mi történik a játékosaival.
Tovább csemegézne a Liverpool sztárjaiból Zidane Többekre is szemet vetett.