A nap képe: 17 évesen lett olimpiai bajnok az amerikai lány

Koreai szülők gyermekeként félig hazai pályán versenyzett Chloe Kim.

2018. február 13. 18:18

A cikk folytatása...

Friss hírek
Lemond az NHL-ről, Kazahsztánban folytatja a magyar hokiválogatott kapusa Vay Ádám a KHL-t veszi célba az orosz bajnokság másodosztályából.
Férfi 800-on is parádés lesz a mezőny a Gyulai Memorialon Olimpiai ezüstérmes és fedettpályás világbajnok is rajthoz áll a kétkörös távon.
Érdekes átigazolás: szintet váltott a válogatott kapusa Otthagyja Amerikát, keletre költözik.
Visszavenné bajnoki címét a kamionos Kiss Norbert A kétszeres Európa-bajnok újra felülne trónra, és erre minden esélye meg is van.
Nem tud választani, így mindkét barátnőjét feleségül veszi Ronaldinho Szigorúan nem hivatalosan, hiszen a bigámiát még neki sem néznék el.
Hosszú vs. Tusup: drámaiak a legújabb fejlemények Valóban kezd szappanoperához hasonlítani az ügy - sajnos.

Top hírek:
Balhé után félbeszakadt a bolgár kosárbajnoki döntő A hazai szurkolók előbb megdobálták, majd meg akarták támadni a vendégjátékosokat.
A negyeddöntő volt a végállomás Stollár Fanny számára Erőn felül teljesített így is.
Hazai győzelmével egyenlített a Kecskemét a kosárlabda negyeddöntőben Körmenden dől majd el a továbbjutás..
Tottenham: Pochettino hosszabbított Mauricio Pochettino hosszabbított a londoni klubbal Thu, 05/24/2018 - 21:06
Iniesta hivatalosan is Japánba igazolt Andres Iniesta hivatalosan aláírt a Vissel Kobe-hoz, vagyis a japán bajnokságban folytatja a Barcelonától elköszönő középpályás Thu, 05/24/2018 - 20:53
Deschamps szerint csak magával szúrt ki a hisztis PSG-sztár Adrien Rabiot nem kért a tartalék szerepkörből, könnyen lehet, hogy már a klubjának sem kell.