Boatenget egy rajongója megvette egy olasz futballmenedzser-játékban, de ő a Barcába igazolt.

2019. február 11. 13:36

A cikk folytatása...

Kapcsolódó hírek

Elszórt szemétből szerzett infót a Barca a United ellen Solskjaer utasításai illetéktelen kezekbe kerültek.

4-3-as dráma után verte ki a Spurs a City-t 10 perc után 2-2 volt minden idők talán legőrültebb BL-meccse, a 93.-ban a videó vette el a ManCity továbbjutást érő gólját. Porto-Pool 1-4, Barca-Liverpool és Tottenham Hotspur-Ajax elődöntő jön.
Barca-MU, Juve-Ajax a BL-ben
Barcelona-Anglia 10-0 - VIDEÓ! A 10 legszebb Barca-gól angol csapatok ellen
A Barca takarékon verte az MU-t, remek Juve-iksz Amszterdamban A Barcelona először nyert az Old Traffordon, egy korai öngóllal. A Juve egy szüneten át vezetett az Ajax ellen a BL-ben.
Eldöntötte, hol folytatja a Barca klasszisa Pont került a történet végére.

Barca-Messi örök hűség? A Barcelona elnöke kijelentette, hogy szeretné örökre a csapatában tudni Messit.
Ez a Barca, már nem az a Barca Elképesztő gólt lőttek a katalánok a La Liga 29. fordulójában. Így látta a madár.
Megsérült az Atléti kiválósága a Barca elleni meccs előtt Kihagyhatja a rangadót.
Nem sok pihenőt kapnak a Barca ászai Messi megdöntheti Casillas rekordját.
Barca-játékossal erősítene az Arsenal A védelmét stabilizálná a londoni alakulat.
Újabb név Zidane kívánságlistáján A Barca kiszemeltjére csapna le.