A cikk folytatása...

Kapcsolódó hírek

Az Origo olvasói szerint a Bayern és a PSG is kiesik a BL-ből A voksok alapján a Manchester Citynek és a Barcelonának lesz a legkönnyebb dolga.

Tovább erősíti Ázsia jelenlétét a Bayern Újabb együttműködési megállapodást kötöttek.
Történelmi meccs vár a Bayern Münchenre a Német Kupában Gulácsiék élvonalbeli csapat ellen juthatnak az elődöntőbe.
Lewandowskinak megvan a 100., győzött a Bayern Kihasználta a Dortmund botlását a Bayern München, már csak öt pont a hátránya.
"Nyomorult, ócska kis proli" Teljes az elutasítottsága Bayer Zsolt szavainak Még a fideszesek is elutasítják Bayer Zsolt gyalázkodó szavait, amivel Nagy Blanka diáklányt illette. Az O1G-ről már megoszlanak a vélemények.
A Bayern fillérekért hajtotta végre új bombaigazolását Óriási fogás Münchenben.

A hosszabbításban darálta be Dárdai Hertháját a Bayern Már a 3. percben vezettek a berliniek, de a végére elfogytak, pedig remekül cserélt a magyar edző.
Müller kihagyja mindkét meccset a Liverpool ellen A Bayern hiába fellebbezett enyhítésért.
Német Kupa 2018/19 - Harmadik forduló Német Kupa 2018/19 - Harmadik forduló hir német német kupa eredmény panucci h, 02/04/2019 - 23:58 Kedden és szerdán rendezik a német k...
Ahogy az sejthető volt, el is tűnt a kutyafuttatón titokban felállított Bayer Zsolt-szobor
Elbukott a Bayern, Dárdai 3 hónapja nem szenvedett így A bajorok a félidőben még vezettek, aztán bajba kerültek.
Bayer Zsolt-szobrot avattak titokban a Pozsonyi úton Nem a kormány újabb elismeréséről van szó, ugyanis a kutyafuttató közepére installálták, és ürülék jön a szájából.