Röplabda

Címét megvédve huszadik alkalommal lett magyar bajnok a Kaposvár férfi röplabdacsapata, miután az Extraliga döntőjének negyedik, pénteki mérkőzésén harmadszor is legyőzte a MÁV Előrét, lezárva ezzel a párharcot. [2024. április 26. 20:14]
MH/MTI 2024. április 22. hétfő. 21:59 A cserék ellenére is a jól nyitó és blokkoló kaposváriak kezdtek jobban, a csapatkapitány Bögöly Gábor sánca után egy emberként ugrott talpra a mintegy 2500 néző. Már héttel is vezettek a somogyiak, a székesfehérváriak azonban néhány jó mezőnyvédekezéssel és az azokból való visszatámadással Pesti Marcell vezérletével közelebb zárkóztak, de. [2024. április 22. 21:31]
A kihívó MÁV Előre 3-2-re nyert a férfi röplabda Extraliga döntőjének harmadik, hétfői mérkőzésén, így elnapolta a bajnokavatást. [2024. április 22. 20:59]
A Győr-Szeged előtt magyar-holland hoki, sznúker-vb, röplabda és foci a képernyőn. [2024. április 22. 8:14]
A Kaposvár vendégként 3-1-re nyert a MÁV Előre ellen a férfi röplabda Extraliga döntőjének pénteki második mérkőzésén, ezzel összesítésben 2-0-ra vezet. [2024. április 19. 23:14]
A fővárosi röplabdacsapat továbbra is hibátlan a hazai sorozatokban a 2022 nyarán kinevezett görög vezetőedzővel, Jannisz Atanaszopulosszal. [2024. április 17. 21:22]
A Vasas Óbuda veretlenül nyerte meg a női röplabda Extraligát, miután a döntő harmadik mérkőzésén is legyőzte a Kaposvárt. [2024. április 17. 20:19]
Két szakaszban készül az augusztusi Európa-bajnoki selejtezőre a magyar férfi röplabda-válogatott, amelynek magja nem változott tavaly nyárhoz képest. [2024. április 17. 12:14]