A City helyett a Unitedben köthet ki Alexis Sánchez

Pitiáner 20 millió fonton bukik az üzlet.

2018. január 12. 19:41

A cikk folytatása...

Kapcsolódó hírek
A vártnál korábban visszatérhet a Manchester City brazil támadója Gabriel Jesus a Basel elleni BL-nyolcaddöntőre már egészséges lehet.
Csaknem 50 díjnyertes filmet vetítenek a Budapesti Nemzetközi Dokumentumfilm Fesztiválon A világ mintegy 30 országából 50 fesztiváldíjas, emberi sorsokat, problémákat és a társadalmi kérdéseket feszegető filmet mutat be a közönségnek a Budapesti Nemzetközi Dokumentumfilm Fesztivál (BIDF) ...
Dühödt háborúba kezdett a Sevilla és a Manchester United A spanyolok kezdték, az angolok visszaütöttek.
A legvagányabb brit gólörömök - videó A Bristol City facebook oldala zseniálisan ünnepli a játékosok góljait.
FA Kupa: a Liverpool és a Chelsea kapta a legnehezebb ellenfelet A Manchester United és a Tottenham Hotspur a lehető legkönnyebb csapatokat kapta, de a Manchester City is negyedosztályú ellenféllel találhatja szemben magát.
Nincs mese, Conte bohóc, Mourinho pedig szenilis Továbbra sem eszik egymás tenyeréből Antonio Conte, a Chelsea, illetve José Mourinho, a Manchester United futballcsapatának edzője.

A Stoke City kirúgta Mark Hughest A Stoke City hivatalosan bejelentette Mark Hughes menesztését Sat, 01/06/2018 - 22:15
Egy kínai klub már veri a Realt, a Barcát, a MU-t Egy kimutatás szerint pénzügyi szempontból a Manchester City a világ legerősebb futballklubja. De az első százban több a kínai, mint a német, olasz vagy francia klub.
Fia halálával cukkolták a West Bromwich Albion középpályását Halott fiára tett megjegyzéssel cukkolta egy West Ham United-szurkoló, ezért támadt rá Jake Livermore, a West Bromwich Albion (WBA) futballistája.
A 38. másodpercben vezetett Guardiola csapata A Manchester City továbbra sem tud hibázni, az első percben veri a Watfordot.
Vége a Manchester United rossz sorozatának A Vörös Ördögök háromszor játszottak döntetlent egymás után, mielőtt az új évben pályára léptek volna.
Sírva távozott a pályáról a Manchester City támadója Gabriel Jesus súlyosnak tűnő sérülést szenvedett a Crystal Palace ellen.