Eligazítás. A pályára berohanó jóember mondott pár szót a nyitómérkőzés előtt.

2018. június 13. 17:08

A cikk folytatása...

Friss hírek
EL: újabb sorsolás: spanyol sztárcsapatot fogadhatnánk Íme, a 2. kör lehetséges ellenfelei a magyar csapatok számára.
Argentína? Ülj le fiam, egyes De a tyúkokat a nap végén számolják.
Szó szerint szétszedik a portugálokat a marokkóiak Szemmel láthatók a meccs alatt keletkezett sérülések.
A Real Madrid 19 éves ukrán kapust igazol A Real Madrid 19 éves ukrán kapust igazol hir átigazolás spanyol Real Madrid Andriy Lunin panucci sze, 06/20/2018 - 15:45 A Real Madrid tovább folytatja a fiatalok igazolását, most kapusfronton     A Real Madrid szerződteti a Zorya Luhansktól Andriy Lunint.
3 bajnoki cím után tér vissza Felcsútra a Vidi védője Megtörtént a hivatalos bejelentés!
A West Ham United leigazolta a lengyel válogatott kapust A West Ham United leigazolta a lengyel válogatott kapust hir átigazolás angol West Ham Fabianski panucci sze, 06/20/2018 - 15:32 Lukasz Fabianski a West Ham Unitedhez igazolt A West Ham United szerződtette Lukasz Fabianskit     A West Ham United hivatalosan bejelentette Lukasz Fabianski szerződtetétés.

Top hírek:
Neymar meghallotta a kritikákat, megszabadult a cérnametéltsérójától A világ legdrágább focistájának mostantól a játékával kell a címlapokra kerülnie.
Neuer: a németek minden további mérkőzése döntővel ér fel A csapatkapitány szerint a Nationalelfnek nincs szüksége még egy ébresztőre.
Meglepetés: megtalálta új csapatát Buffon Az olasz kapus komoly döntést hozott.
Hetedik és kilencedik hely a vívó Eb negyedik versenynapján Szerdán a férfi párbajtőrözők és a női tőrözők csapatversenyeit rendezik Újvidéken.
Szerződést hosszabbított a magyar hokiválogatott finn szövetségi kapitánya Jarmo Tolvanen úgy érzi, az előző idényben tettek egy lépést előre.
Vb: nagyon aggasztó kép jelent meg Neymarról - fotó Aggódhatnak a brazil sztár drukkerei.