A labda a kapufán csattant.

2018. július 11. 20:35

A cikk folytatása...

Kapcsolódó hírek

Kane pihenőt kap Southgate-től Harry Kane, a Tottenham Hotspur angol válogatott labdarúgója pihenőt kap Gareth Southgate szövetségi kapitánytól, így nem játszik a csapat keddi, svájciak elleni felkészülési mérkőzésén.

Friss hírek
Anthony Joshua vs. Alexander Povetkin (videó) A szombat éjszakai WBA, WBO, IBF, IBO nehézsúlyú világbajnoki mérkőzés felvétele.
Lassan kezdett, végül kiütéssel védte meg címeit Anthony Joshua Szombaton éjszaka a híres londoni Wembley stadionban, 80 ezer néző előtt lépett kötelek közé a WBO, WBA, IBF, IBO nehézsúlyú világbajnok angol Anthony Joshua, a 28 éves öklöző kihívója pedig az orosz
Döbbenet: 3 gólt vontak vissza az Inter meccsén - videó A 94. percben dőlt el a mérkőzés.
Videóbíró is kellett, hogy a Real megelőzze a Barcát - videók Kapus szerzett öngólt az Atlético mérkőzésén.
Real Madrid - Espanyol 1-0 Asensio gól és a rotálás Real Madrid - Espanyol 1-0 Asensio gól és a rotálás hir top téma spanyol Real Madrid foci Espanyol Marco Asensio panucci szo, 09/22/2018 - 23:46 A Real Madrid megküzdött az Espanyollal, végül 1-0 lett a vége.
Újabb magyar érem a kerekesszékes vívó Eb-ről A női tőrcsapat végzett a harmadik helyen.

Manchester United - Tottenham 0-3 Videó, Kane és Moura gólok az Old Traffordon Manchester United - Tottenham 0-3 Videó, Kane és Moura gólok az Old Traffordon hir angol foci Manchester United Tottenham Harry Kane Lu...

Top hírek:
Liu Shaolin Sándor szerint az átalakuló váltó is ütőképes lehet Az országos bajnokságra és egy úszóversenyre is készül az olimpiai bajnok.
Kettős vereséggel búcsúzott a Szolnok a kosárlabda BL-től A hazai visszavágón kevés esélye volt a magyar csapatnak.
Szurkolói rendbontás Miskolcon Hivatalos közleményt jelentettek meg.
Karakas Hedvig megsérült a cselgáncs-vb-n Könnyeivel küszködve hagyta el a tatamit a magyar dzsúdós.
Indokolatlan büntetésekkel szálltak rá a magyar versenyzőre Kiss Norbert: Ilyet még életemben nem tapasztaltam!
Ungvári feldúltan érkezett az interjúzónába a vb-n A három közül a leggyengébb ellenfél volt a koszovói - mondta.