Van olyan edző, akivel a Premier League-rajt előtt hosszabbítottak

Az előző szezonban benntartotta a csapatot, most megkapta az előzetes bizalmat.

2018. augusztus 10. 19:59

A cikk folytatása...

Kapcsolódó hírek

A Premier League 9. fordulójának beharangozója  Az angol bajnokság következő körének párosításai is rengeteg érdekességet rejtenek.

Így teljesítettek a Premier League játékosai a válogatottakban Bár a hétvégén szünetel a Premier League, a játékosok egy percre sem állnak le. Ezúttal a válogatottaknál van jelenésük.
Hazard mindenkinél jobb volt  A Premier League-ben a Chelsea belga sztárját választották meg szeptember legjobbjának.
Új alapokra helyezné az angol másodosztályt a Leeds tulajdonosa Kevés a pénz, a Premier League modelljét alkalmazná.
Hét szezon óta nem történt ilyen a Premier League-ben  A Premier League 8. fordulója is tele volt érdekességgel.
Kapuralövés nélkül még a Liverpool és a Manchester City sem tud nyerni A Premier League 8. fordulójának szuperrangadóján megfojtották egymás játékát a csapatok, Rijad Mahrez még egy tizenegyesből sem találta el a kaput.

Az MU 0-2 után kezdett el focizni a Newcastle ellen, mégis győzött Kétgólos hátrányból nyerte meg a Premier league 8. fordulójában a meccset José Mourinho csapata Rafa Benítez együttese ellen.
Angol bajnokság 2018/19, 8. forduló eredményei és gólszerzői Angol bajnokság 2018/19, 8. forduló eredményei és gólszerzői hir angol eredmény foci panucci szo, 10/06/2018 - 00:26 ...
Fulham-Arsenal élőben kizárólag a Spíler1 TV-n A Premier League 8. fordulójában londoni derbi a vasárnapi ebéd.
Növelnék a focimeccsek tiszta játékidejét A Premier League egyik hétvégi meccsén egy félidőnyi ideig sem volt játékban a labda.
A Crystal Palace könyökén ment ki a Bournemouth elleni meccs A Premier League 7. fordulójának zárómeccsén a legfiatalabb menedzser csapata legyőzte a legidősebbét.
Premier League: először nyert idegenben a Burnley A Cardiff továbbra is nyeretlen, és 13 éves sorozata szakadt meg.