Sokkoló támadás érte a játékvezetőt a brazil futsalmeccsen - videó

Lefejelte, majd fejbe is rúgta a bírót a dühös játékos.

2018. szeptember 14. 17:06

A cikk folytatása...

Friss hírek
Negyedik kalapos az Eb-selejtező sorsolásán a magyar válogatott Nem alakultak jól a kedd esti eredmények a Nemzetek Ligájában, így lecsúsztunk a harmadik kalapról.
Olaszország - USA 1-0 Videó Olaszország - USA 1-0 Videó hir olasz foci usa top téma panucci sze, 11/21/2018 - 00:04 94. percben lőtt góllal nyertek az olaszok a felkészülési mérkőzésen     A cserék hozták össze a gólt, Gagliardini lábáról került a 87. percben pályára lépő Politano elé a labda, aki nem hibázott és megszerezte a győztes gólt az olaszoknak.
Nem akármilyen románverés magyar módra Kiváló játék, összejött a javítás!
Nem bírt egymással a portugál és a lengyel fociválogatott Az Európa-bajnok veretlenül nyerte a csoportját Olaszország és Lengyelország előtt.
Dráma! Neymar súlyosnak tűnő sérülést szenvedett - videó Hat perc után kellett lecserélni!
Óriási bajban a PSG, Neymar és Mbappé is megsérült - videó A Paris Saint-Germain jövő héten az év legfontosabb mérkőzését játssza a Liverpoollal.

Top hírek:
A hollandok gólszerzője vigasztalta az elérzékenyülő játékvezetőt Virgil van Dijk a meccsen és a lefújás után is hős lett.
Több mint százpontos, történelmi mérkőzést nyert a Los Angeles Rams A Chiefs úgy kapott ki, ahogy korábban még egyetlen csapat sem.
Marco Rossi tudta és a belegyezése nélkül igazolt a tulajdonos Ezért döntött úgy, hogy távozik.
Tizenegy órán át műtötték a Makaóban balesetet szenvedett autóversenyzőt Több mint 270-nel repült ki a pályáról, a műtét az orvosok szerint jól sikerült.
A cserejátékossal együtt melegített az angol csapat szurkolója Igaza van, sosem lehet tudni, mikor egy nézőt pályára küldeni a szakvezetés.
Antoine Griezmann félig uruguayi lesz a kedd esti meccsen Különleges cipőben lép pályára a dél-amerikai csapat ellen az Atlético Madrid sztárja.