Cimke: Ac milán

Továbbra is öt pont a különbség a csapatok között. [2024. április 27. 20:00]
Olasz sajtóértesülések szerint a következő szezon folyamán a Los Angeles FC színeiben folytatja az AC Milan francia gólvágója, Olivier Giroud… (Photo by Emilio Andreoli/Getty Images) Maga az olasz transzferguru, Fabrizio Romano számolt be a hírről, miszerint megvan a szóbeli megállapodás a LAFC vezetősége és Olivier Giroud között, így a világbajnok francia csatár az MLS-ben kezdi. [2024. április 23. 16:47]
Mint arról mi is beszámoltunk, az Inter együttese a városi rivális AC Milan felett aratott győzelmével bebiztosította bajnoki címét az olasz bajnokságban (Serie A). A milánói ‘kék-feketék’ sportigazgatója, Piero Ausilio az ünneplés közepette tovább fokozta a hangulatot azzal, hogy bejelentette két új játékos szerződtetését. [2024. április 23. 10:49]
Megbízható olasz sajtóinformációk szerint az AC Milan vezetősége meghozta a döntését edzője további sorsáról… (Photo by Giuseppe Maffia/NurPhoto via Getty Images) Gianluca Di Marzio számolt be róla, hogy a La Gazzetta dello Sport nyomtatott kiadása a címoldalán tette közzé, hogy az AC Milan vezetősége úgy döntött, hogy a következő idénytől már nem Stefano Pioli lesz. [2024. április 20. 11:00]
Az AS Roma zsinórban negyedik alkalommal jutott valamely európai kupasorozat elődöntőjébe, miután csütörtökön 2-1-re legyőzte, összesítésben 3-1-re felülmúlta az AC Milant az Európa Liga negyeddöntőjében. [2024. április 19. 16:14]
MH/MTI 2024. április 15. hétfő. 6:53Frissítve: 2024. április 15. 6:54 Az Inter a kisebb botlás ellenére óriási, 14 pontos előnnyel vezeti a tabellát a városi rivális AC Milan előtt.Serie A, 32. forduló:Internazionale-Cagliari 2-2 (1-0)korábban:Udinese-AS Roma 1-1-es állásnál a 71. percben félbeszakadtSassuolo-AC Milan 3-3 (2-1)korábban:SSC Napoli-Frosinone 2-2 (1-0) szombaton játszották:Lecce-Empo... [2024. április 15. 6:54]
Őrült mérkőzésen játszott 3-3-as döntetlen a tabellán 2. helyezett AC Milan és a kiesőzónában található Sassuolo, ám sok Milan-szurkolónak nem a 3-1-ről összehozott egyenlítés miatt marad emlékezetes a találkozó. [2024. április 14. 20:29]
Stefano Pioli csapata így is hét meccs óta veretlen. [2024. április 14. 17:35]
A kiesés elől menekülő Sassuolo vendégeként lépett pályára a tabellán második AC Milan, és végül őrült mérkőzésen, 3-1-es hátrányból egyenlítve tudott pontot menteni a Rossoneri. [2024. április 14. 17:26]
Az AS Roma győzött az AC Milan ellen a San Siróban 1-0-ra az Európa Liga negyeddöntő első meccsén, amivel hatalmasat lépett a továbbjutás felé. [2024. április 12. 9:14]
Két olasz nagyágyú, az AC Milan és az AS Roma csap össze egymással az Európa-liga negyeddöntőjében. [2024. április 11. 5:30]
Ekrem Konur információi alapján a Bologna fiatal holland támadója, nevezetesen Joshua Zirkzee közel áll ahhoz, hogy a személyes feltételeket illetően megegyezzen leendő csapatával… (Photo by Ivan Romano/Getty Images) Az átigazolási ügyekben jártas Ekrem Konur beszámolói szerint az AC Milan jól halad azon az úton, hogy a személyes feltélekben egyezségre jusson Joshua Zirkzee-vel. [2024. április 6. 7:00]