Cimke: Dvtk

MH/MTI 2024. március 27. szerda. 7:28 „Óriási megtiszteltetés egy válogatott szövetségi kapitányának lenni” – mondta az M4 Sportnak Völgyi Péter, aki a kapitányi feladatok ellátása mellett marad a DVTK vezetőedzője. – „Ha van egy jó stáb, akkor ez a két munka remekül összeegyeztethető és egyik sem sínyli meg a másikra fordított időt. [2024. március 27. 7:27]
MH/MTI 2024. március 18. hétfő. 20:57 A párharc első két, erdélyi találkozóját a DVTK nyerte, ám a következő hármat a Corona. Amíg a vendégek az első öt felvonásban hét emberelőnyös gólt is ütöttek, addig a DVTK 14 fórból egyet sem. Kiegyenlített volt a hétfői csata, jól védekezett mindkét oldal. A második harmadban a 16. [2024. március 18. 20:56]
A DVTK éppen a kupa fináléjában vesztette el a hazai veretlenségét a most zajló idényben. [2024. március 17. 21:35]
A Győr városában rendezett női kosárlabda Magyar Kupa-döntő a Sopron Basket és a DVTK HUN-Therm csapatainak párharcát hozta – ahol finálékhoz illő módon egy másodpercig sem volt hiány izgalmakból! [2024. március 17. 21:24]
A Vasas Akadémia a vártnál talán jobban megnehezítette a soproniak dolgát, míg a DVTK viszonylag simán nyerte a rangadót. [2024. március 16. 19:47]
Hiába vezetett a Paks már a második percben, a hazai szurkolótábor szinte belehajszolta a győzelembe a DVTK-t. [2024. március 16. 17:35]
A Paks gyorsan vezetést szerzett, de a lelkes DVTK megérdemelten fordított és győzött. [2024. március 16. 17:31]
A DVTK veretlenségi sorozata így hárommeccsesre nőtt a bajnokságban. [2024. március 9. 15:21]
Horváth Krisztofer duplázott, a Kecskemét otthon legyőzte a Kisvárdát. [2024. március 9. 15:21]
A sereghajtó és a mérkőzést emberhátrányban befejező Mezőkövesd 2-1-es vereséget szenvedett a vendég Diósgyőrtől a labdarúgó OTP Bank Liga 24. fordulójában. A DVTK veretlenségi sorozata így hárommeccsesre nőtt a bajnokságban, míg a kövesdiek immár egymás után hat élvonalbeli találkozón kaptak ki otthon. [2024. március 9. 15:09]
A Diósgyőr gyengén játszva bukott el, a csapatból senki sem teljesített elfogadhatóan. [2024. március 6. 19:51]
A női kosárlabda Euroliga magyar érdekeltségű negyeddöntős párharcában 1-1-es allásról vágott neki a DVTK HUN-Therm és a Villeneuve d’Ascq LM csapata a mindent eldöntő harmadik találkozónak a telt házas DVTK Arénában! [2024. március 6. 19:49]
Újabb fontos állomásához érkezett az a stratégiai együttműködés, amelyet 2023 nyarán kötött egymással a DVTK és a Kolorcity Kazincbarcika. A két egyesület ugyanis mostantól közösen foglalkoztatja Varga Józsefet – olvasható a diósgyőri klub honlapján. [2024. március 6. 17:21]
Futball mellett kézilabda, kosárlabda és Forma-1 is a terítéken a kibeszélőműsorunkban. [2024. március 6. 11:34]
A DVTK női kosárlabdacsapata a francia Villeneuve-öt fogadja az Euroliga negyeddöntőjének harmadik mérkőzésén. A párharc 1-1-re áll, amelyik gárda nyer Miskolcon, ott van a négyes döntőben. [2024. március 6. 9:25]
A lila-fehér együttes vezetőedzője, Mészöly Géza a lelátóról nézte a mérkőzést. Sorsoltak a negyeddöntőre, DVTK– FTC a slágerpárosítás. [2024. február 29. 21:42]
A negyeddöntők párosítása: Nyíregyháza–Kecskemét, DVTK–Ferencváros, Kisvárda–MTK, Vasas–Paks. [2024. február 29. 21:40]
A lilák vezetőedzője ellen az MLSZ a DVTK elleni meccset követő nyilatkozata miatt indított eljárást. [2024. február 29. 13:22]
A DVTK Hun-Therm négy ponttal kikapott a francia Villeneuve d'Ascq vendégeként szerdán a női kosárlabda Euroliga negyeddöntőjének második mérkőzésén, így az 1-1-re álló párharc a harmadik mérkőzésen dől el. [2024. február 28. 22:24]