Agyonverte a Monacót, bajnok a PSG

A címvédő hetet kapott a Parc des Princesben, Neymar és Mbappé nélkül is simán nyert Emery csapata.

2018. április 15. 23:08

A cikk folytatása...

Kapcsolódó hírek

Tarquini és Nagy voltak a ludasok a tömegbalesetben, megbüntették őket Parc Fermé: Tarquini és Nagy voltak a ludasok a tömegbalesetben, megbüntették őket

Hamilton is Wimbledonban szurkolt Parc Fermé: Hamilton is Wimbledonban szurkolt
Neymar megható üzenetet küldött a vb-döntős barátainak A brazil világklasszis szívesen cserélne Mbappéval és Rakiticcsel.
Még mindig Verstappen vezeti az F1 aktuális erősorrendjét Parc Fermé: Még mindig Verstappen vezeti az F1 aktuális erősorrendjét
Döbbenet: Neymar újabb klasszist "csinálhat ki" a PSG-nél Nem bír magával a brazil klasszis.
Raikkönen ne gondolkodjon, Alonso is elégedetlen - így szólt a csapatrádió a Brit Nagydíjon Parc Fermé: Raikkönen ne gondolkodjon, Alonso is elégedetlen - így szólt a csapatrádió a Brit Nagydíjon

Láttál már driftelő Ikarust? Parc Fermé: Láttál már driftelő Ikarust?
A fetrengés újabb szintet lépett, itt a Neymar-challenge Tijuanában versenyt rendeztek, amit a világ legdrágább játékosa ihletett.
VB2018: A góllövőlista a negyeddöntő után VB2018: A góllövőlista a negyeddöntő után hir VB2018 világbajnokság panucci v, 07/08/2018 - 00:19 A negyeddöntőben lejátszott mérkőzések után így áll a góll...
Pogba nagy szerencséje: nem akarták ezt észrevenni Mbappé fetrengésével kezdődött az egész eset, egy megnyert meccsen akcióztak a franciák.
Neymar nemcsak az ellenfelet, hanem a bírót is provokálja Fetrengés, színészkedés, erélytelen bírók. Az Origo szakértője, Bede Ferenc értékel.
Neymar a KFC új reklámarca Akár szereted az ezredes csirkéjét, akár nem, a videót érdemes megnézni!