Gyönyörű fejessel és hősies védekezéssel született meg az újabb Vidi-bravúr

A Vidi-PAOK első félidejéről nem kell sokat írni, mert gyakorlatilag semmi nem történt. A második félidőt viszont nagyon jól kezdte a magyar csapat,

2018. november 8. 20:56

A cikk folytatása...

Kapcsolódó hírek

NB I - Pontokat vesztett Pakson a Vidi A Paks hazai pályán döntetlent játszott szombaton a címvédő Vidivel a labdarúgó OTP Bank Liga 24

Korábbi Barcelona védőt igazolt a Vidi Korábbi Barcelona védőt igazolt a Vidi hir átigazolás magyar nb1 MOL Vidi FC panucci cs, 03/07/2019 - 20:48 ...
Kihagyja az Eb-selejtezőket a Vidi hátvédje Fiola Attila térdét kell kezelni, hogy elkerülhesse a műtétet.
NB I - Fordított otthon a Vidi A címvédő Vidi FC egygólos hátrányból fordítva nyert hazai pályán a Kisvárda ellen a labdarúgó OTP Bank Liga 23
Paulo Sousa lehet a Bordeaux edzője A Vidi egykori sikeredzője szinte biztos, hogy újabb nagy csapatot kap.
FTC-Vidi rangadó lesz a Magyar Kupában A párharc első mérkőzését március 13-án, a visszavágót pedig április 3-án rendezik.

NB I - A címvédő Vidi nehezen győzte le a sereghajtó Haladást A címvédő MOL Vidi FC egygólos győzelmet aratott szombaton a sereghajtó Szombathelyi Haladás felett a labdarúgó OTP Bank Liga 22
Kettővel nyert a Fradi, eggyel a Vidi a kupában A Ferencváros hazai pályán, a MOL Vidi viszont idegenben szerzett előnyt a Magyar Kupa nyolcaddöntőjében.
NB I - Az MTK otthonában nyert idén először a Vidi - tabella A címvédő MOL Vidi FC 3-1-re győzött az MTK Budapest otthonában a labdarúgó OTP Bank Liga szombati, 21
Európa Liga a legjobb 32 között - első mérkőzések A Vidi után az Arsenalt is legyőzte a BATE az Európa Ligában Nyolc mérkőzéssel kezdődött a csütörtöki játéknap az Európa Liga egyenes kieséses szakaszának első körében
Nego magyar állampolgár lett Nego magyar állampolgár lett hir magyar nb1 MOL Vidi Loic Nego panucci cs, 02/14/2019 - 17:29 Loic Nego letette az állampolg...
Sallói: kiismerték az ellenfelek a Vidit A dicséretes őszi Európa Liga-menetelés után a PAFC és a DVTK ellen két fájó vereséggel kezdte az évet az NB I-ben a Mol Vidi. A drasztikus visszaesésnek számos oka van.