Itt az év futballjelenete Franciaországból - videó!

Marseille-Toulouse 2-0, francia bajnoki. Félidő, a kezdőrúgást megvásároló (ajándékba kapó?) szurkoló felmegy a pályára. A többi pillanat magáért beszél!

2017. szeptember 26. 7:55

A cikk folytatása...

Kapcsolódó hírek
A Barcelona dobta Coutinhót, megvan az új célpont Coutinho helyett Franciaországból igazolna a Barcelona.

Friss hírek
Férfi kézilabda NB I: továbbra is hibátlan a Balatonfüred A Tatabánya és az Orosháza is örülhetett pénteken.
Dr. Casl elbánt a Szekszárddal a Bajnokok Ligájában A horvátok kínai, vagy kínai származású asztaliteniszezővel nyertek.
Döntetlennel kezdett a Miskolc az Eurokupában A Ferencváros a montenegrói Primorac Kotor ellen kezd.
Fitparádé Zimány Lindával és Timea Majorovával - fotók A Fitparádé kétnapos, nemzetközi multisport fesztivál, amelyet immáron 15 éve nagy sikerrel rendeznek meg október második hétvégéjén a XII. kerületi MOM Sport-ban.
Vegyescsapat curling-vb: a nyolcaddöntőben búcsúztak a magyarok A négyes 4-2-es mérleggel második helyen jutott tovább a csoportjából.
A spanyolokkal melegít Costa Rica a mieink elleni meccs előtt A közép-amerikaiak mellett a házigazdával is meccselnek novemberben Sergio Ramosék.

Allah akbart üvöltözve támadtak civilekre és rendőrökre Toulouse-ban Allah Akbart üvöltözve támadt járókelőkre és rendőrökre egy korábban pszichiátrián kezelt férfi Toulouse-ban, összesen heten sérültek meg.

Top hírek:
Egy perc alatt legyőzte ellenfelét Növényi Norbert ketrecharcos fia Alig 18 éves, de meglett felnőtteket megszégyenítően küzd.
Hanga Ádám az egyik legnagyobb durranás pénteken a tévében Péntek 13-a nem tűnik szerencsétlennek a tévéműsort böngészve.
Csúnyán beégette magát Arsene Wenger Picit elkapkodta nyilatkozatát az Arsenal edzője.
Alakul Rafael Nadal és Roger Federer kínai párbaja A világelső beérte Andre Agassit az örökranglistán.
Meztelenül tartott taktikai értekezletet a norvég edző Csak a feszültséget akarta oldani a sorsdöntő meccs előtt. Sikerült neki.
Leütötte a szakkommentátort, kitiltották a meccsekről a klubelnököt Christian Constantin nevetségesnek tartja a döntést.