Szombati sportműsor és televíziós program

Svájcban lép pályára a magyar válogatott, megkezdik szereplésüket a győri kézisek a BL-ben.

2017. október 7. 7:30

A cikk folytatása...

Friss hírek
Francia bajnokság 2017/18 - 10. forduló eredményei és gólszerzői Francia bajnokság 2017/18 - 10. forduló eredményei és gólszerzői Fri, 10/20/2017 - 22:39
Goretzka bombaformában, Hart ismét mellényúlt A Schalke-győzelemmel indult a Bundesliga 9. fordulója. A West Ham ezúttal az újonctól kapott ki.
Lovassy Krisztián tizedik lett a pályakerékpáros Eb-n Szalontay Sándor az első párharcát elvesztve nem jutott 16 közé sprintben.
Az FTC szétlövés után, az UTE könnyedén nyert az Erste Ligában A legutóbb ezüstérmes MAC Budapest is örülhetett.
Ezért távozott Neymar a Barcától: íme, a búcsúszavai! Lehullt a lepel!
EBEL: hosszabbításban győzött a Fehérvár AV19 Znojmóban A 63. percben David Gilbert döntötte el a mérkőzést.

Top hírek:
A mindentől eltiltott Blatter meghívást kapott a foci vb-re Vlagyimir Putyin hívta meg az ex FIFA elnököt Oroszországba.
Saját magát is meglepte Eb-érmével a magyar pályakerékpáros Lovassy Krisztián érezte, hogy jó formában van, de dobogóra nem számított.
Október 26-án temetik az Aranycsapat utolsó tagját Tóth II. Józsefet a Csepeli Temetőben helyezik végső nyugalomra.
Szélesi Zoltán követi Bernd Storckot a válogatott kispadján Egyelőre Luxemburg és Costa Rica ellen irányíthat a fiatal edző.
Az utolsó játék döntött Oaklandben Fantasztikus meccsen győztek a hazaiak.
A DAC elengedné Rossit a magyar válogatotthoz Kérdés, hogy az MLSZ-nek kell-e az olasz szakember.