A Juventus is ledolgozta háromgólos hátrányát Madridban, de a Real a hosszabbítás utolsó pillanatában kapott egy 11-est és továbbjutott

A 61. percben 3-0 volt a Juventusnak. A 95. percben esett ki az olasz bajnok.

2018. április 11. 22:13

A cikk folytatása...

Kapcsolódó hírek
Jön a Chelsea és az Atlético Madrid Labdarúgás, kézi- és kosárlabda, tenisz, darts és kerékpár várja a tévénézőket.
Ronaldo a hajrában mentett pontot a Real Madridnak Inaki Williams góljával sokáig vezetett a Bilbao a Bernabéuban, a 87. percben viszont jött a portugál.
Spanyolországi turnéra indul a Nemzeti Filharmonikus Zenekar Spanyolországi turnéra indul a Nemzeti Filharmonikus Zenekar: április 17. és 25. között három koncertet adnak Gironában, Barcelonában és Madridban Kovács János karmester vezetésével.
Rengeteg fenyegetést kapott a Real-Juve bírója és családja Nem nyugszanak az olasz csapat hívei, akik egy két évvel ezelőtti képpel bizonyítanák a csalást.
A Real-gól, amiben benne van az egész Zidane-éra Az is kiderül belőle, miért ragaszkodik az edző Benzemához.
Újra nyert a Barcelona! Az Atlético és a Real Madrid is holnap lép pályára.

Az UEFA ismét a Real Madridnak kedvezett Óriási érvágás lett volna a csapatkapitány hiánya a Bayern München ellen.
Ha esetleg azt hitte, nem lehet bizarrabb a Juve-Real végjátéka
Van, aki szerint a futballmaffia intézte a Real Madrid továbbjutását Chiellini azt állítja, hogy a spanyolok lefizették a bírót - már nem először.
A Real Madrid kerete a Juventus elleni visszavágóra A Real Madrid kerete a Juventus elleni Bajnokok Ligája negyeddöntő visszavágóra Tue, 04/10/2018 - 23:13
Így dicsekszik az Atlético kapusa bravúrjával - videó Mindezt magyar lobogó előtt. Ha bemegy a lövés a legvégén, a Real Madrid nyer.
Nagy Ronaldo-gól, gyors Griezmann-válasz a Real-Atleticón 1-1 lett a madridi derbi.