Baji Balázs távfutónak az esküvő után nem sokkal tönkrement a házassága.

2018. július 11. 15:00

A cikk folytatása...

Kapcsolódó hírek

Baji Balázs újra rendel! A versenynaptárban akad némi szünet, így ezalatt folytatja állatorvosi munkáját a vb-bronzérmes gátfutó.

Baji Balázs nyolcadik lett a Gyémánt Liga brüsszeli döntőjében A szezon második fele nem úgy sikerült, ahogy azt a gátfutó tervezte.
Baji Balázs először döntőzhet a Gyémánt Ligában A magyar gátfutó pénteken este Brüsszelben áll rajthoz.

Baji Balázs iskolázott 110 gáton a Szuper Liga-döntőben A világbajnoki bronzérmest nem lehetett megfogni.
Baji Balázs nyerte a 110 méteres gátfutást A várakozásoknak megfelelően a világbajnoki bronzérmes Baji Balázs nyerte a 110 méteres gátfutást a Budapesten zajló atlétikai Magyar Szuper Liga-döntő szombati versenynapján.
Gyémánt Liga: Baji Balázs nem jutott döntőbe Birminghamben Összesítésben a 12. helyen végzett.