Durva: így döngölték földbe a magyar válogatott futballistát

2018. augusztus 10. 19:11

A cikk folytatása...

Friss hírek
Vasárnapi sport: Inter-Milan, Dárdaiék Sallaiék ellen Egyesült Államokban a Forma-1.
Barcelona - Sevilla 4-2 Videó Barcelona - Sevilla 4-2 Videó hir spanyol foci Barcelona Sevilla panucci v, 10/21/2018 - 00:13 Messi a 12. percben még boldogan ünnepli a gólját, aztán néhány perccel később sérülés miatt le kellett cserélni.
Messi megsérült, már az első félidőben le kellett cserélni Messi megsérült, már az első félidőben le kellett cserélni hir spanyol foci Barcelona Messi panucci szo, 10/20/2018 - 23:56 Leo Messi gólt szerzett a 12. percben, majd négy perccel később szerencsétlenül fogott talajt és annyira megsérült a karja, hogy le is kellett cserélni.
Szörnyű potyagól rontotta el Thierry Henry monacói bemutatkozását - videó A korábbi világklasszis sem tudta kirángatni a gödörből a hercegségbeli csapatot.
A Napoli kihasználta a Juventus botlását a Serie A-ban - videó Az Udinese sorozatban a negyedik vereségét szenvedte el.
Olasz bajnokság 2018/19, 9. forduló eredményei és gólszerzői Olasz bajnokság 2018/19, 9. forduló eredményei és gólszerzői hir olasz eredmény foci panucci szo, 10/20/2018 - 23:15 Cristiano Ronaldo góljával szerezte meg a vezetést a Juventus, de végül a Genoa ponttal távozott.

Top hírek:
116 éves története legkínosabb periódusát éli a Real Madrid A Levante 2-1-re győzött a Bernabéuban.
Kalmár repíti a Dunaszerdahelyt Tovább üldözik a Slovant.
Kezdődik az év legjelentősebb nyílt sakkversenye Rapport Richárd, Almási Zoltán és Lékó Péter is játszik.
Fiatal magyar autóversenyzők csatája a bajnoki érmekért Tassi Attila és Nagy Dániel is esélyes a TCR Európa-kupa dobogós helyeire.