A Valenciához került kölcsönbe a Chelsea világbajnoki bronzérmese

Michy Batshuayi tavasszal a Borussia Dortmundban tíz mérkőzésen hét gólt szerzett.

2018. augusztus 10. 20:04

A cikk folytatása...

Kapcsolódó hírek

Fiola megoldására nincsenek szavak A Vidi vereséggel hangolt a Chelsea elleni EL-meccsre.

Kulcsemberek hiányoznak a Cityből a Chelsea elleni rangadón Pep Guardiolának valószínűleg így sem kell aggódnia.
Hazard rekord fizetést kapna a Chelseatől Hazard rekord fizetést kapna a Chelseatől hir átigazolás angol Chelsea Real Madrid Eden Hazard panucci cs, 12/06/2018 - 15:46 ...
Nem a kapusok hete ez a PL-ben Pickford után De Gea potyázott nagyot, 20 meccse veretlen az Arsenal, a Chelsea meglepő helyen kapott ki.
Megnyugodhatnak a Chelsea-hívek, marad a gárda ásza Hosszabbítottak a londoniak a kulcsemberrel.
Simán nyert a Chelsea a Fulham ellen Ezúttal Pedro és Loftus-Cheek szállította a győzelmet.

A PAOK kinyírta magát a Chelsea ellen Egy figyelmetlenség és egy buta szabálytalanság már a találkozó elején megpecsételte a görög csapat sorsát.
Négyet vert a lazázó Chelsea, norvég dráma - eredmények A Frankfurt kiütötte a Marseille-t.
Hazard nélkül a Chelsea a PAOK ellen Az Európa-ligában már továbbjutott londoniak legnagyobb sztárja sérülés miatt hagyja ki a találkozót.
Hazard télen nem távozik a Chelseatől Hazard télen nem távozik a Chelseatől hir átigazolás angol Chelsea Real Madrid Eden Hazard panucci h, 11/26/2018 - 21:28 ...
Premier League: a Tottenham lemosta a Chelsea-t Esélye sem volt Maurizio Sarri eddig veretlen csapatának.
A Chelsea világbajnoka 2023-ig hosszabbított Meghosszabbította szerződését a londoni klub N'Golo Kantéval.