El: a Chelsea továbbjutott, Kádár Tamás csapata is az élen

A Lazio és a Frankfurt is biztosította helyét az egyenes kieséses szakaszban.

2018. november 8. 21:31

A cikk folytatása...

Kapcsolódó hírek

El: már továbbjutó helyen a Vidi, köszi Chelsea Két meccs, két gól a csoportban.

Komikus bénázás indította be a Manchester City gálaműsorát Hatot rúgott az angol bajnok a Southamptonnak, már második a Chelsea.
Már alig van jegy a Vidi EL-meccsére A PAOK ellen is lesznek 20 ezren, a Chelsea ellen garantált a telt ház. Van esély a továbbjutásra.
Kádár Tamás fellebbez az eltiltása ellen Mindenképp pályára szeretne lépni a Sahtar Doneck elleni rangadón.
Két öngól okozta Lampard csapatának a vesztét a Chelsea ellen Az Arsenal és a Tottenham Hotspur is továbbjutott az angol labdarúgó Ligakupában.
2 millió forintba kerül felbosszantani Mourinhót Megbüntette a szövetség a Chelsea-edzőt.

Arsenal: vége, Chelsea: sima - eredmények, tabella Két meccs már véget ért.
Conte megállapodott a Chelseavel, egyre nagyobb a nyomás Lopeteguin Conte megállapodott a Chelseavel, egyre nagyobb a nyomás Lopeteguin hir spanyol Real Madrid foci panucci szo, 10/27/2018 - 00:23 Antonio Conte és ...
Európa-liga Hibátlan maradt a Chelsea Harmadik mérkőzésén a harmadik győzelmét aratta a Chelsea a labdarúgó Európa-liga csoportkörében: a londoni csapat csütörtök este Ruben Loftus-Cheek mesterhármasával 3-1-re verte otthon a BATE Boriszo...
Eldőlt a Chelsea ászának a sorsa Fontos bejelentést tett a londoni klub.
Eljárás indult a Mourinhót felidegesítő Chelsea-edző ellen A Manchester United portugál menedzsere megúszta a hajrában történteket.
Sarri mester bányászott egyet az orrában, majd a leletet beletörölte Mourinho hátába, miközben éppen kibékültek Jó meccs volt a Chelsea-United, de még annál is sokkal jobb volt, ami a legvégén és utána történt.