Csere-bere, a Wolfsburg most a kilencedik helyen áll.

Kapcsolódó hírek

A Volkswagen ID. R első tesztje a Nordschleifén Wolfsburg / Budapest, 2019. április 29. Egy nappal az új ID. R a Nürburgringen tartott világpremierjét követően Romain Dumas a Nordschleifén máris teljesítette az első tesztköröket a tisztán elektrom...

Friss hírek
Ismét Európa csúcsán a holland utánpótlás Az Ajax tehetségei után a még fiatalabbak is bizonyítottak idén.
Lezárult a tippjáték 9. fordulója A magyar idő szerint szombat éjszakai mérkőzésekkel befejeződött a profiboksz.hu 9. tippjáték fordulója. A kereken 50 tagunkat érintő etap a 26 pontot gyűjtő Antuofermo győzelmét hozta, a második pozícióban hetes-, a harmadik
Nagy lépést tett az olimpia felé a magyar karatés 190 induló között lett érmes.
Szoboszlai döntött Egy perc kellett neki.
Kiesett az MTK, harmadik a DVSC! Az NB1 33. fordulójának eredményei és gólszerzői Kiesett az MTK, harmadik a DVSC! Az NB1 33. fordulójának eredményei és gólszerzői hir magyar nb1 eredmény panucci v, 05/19/2019 - 20:55 A záró fordulóban dőlt el a második kieső és a harmadik hely sorsa. Eredmények és gólszerzők   MAGYARORSZÁG NB1 2018/19 33.
A Barca sem tudta lezárni szépen bajnoki szereplését - videó Kilenc győzelem után először veszített pontokat az Eibarral szemben.

Szalai vezetőgólt lőtt, de nagyon megverték őket A Wolfsburg 4-1-re nyert Hoffenheimben.
Húsvétitojás-záporral szakítottak félbe Bundesliga-meccset Édesség árasztotta el a pályát a Wolfsburg-Frankfurton. A hétfői meccs ellen tiltakoztak.

Top hírek:
KO-val nyert a Manchester City a Watford elleni FA Kupa döntőben KO-val nyert a Manchester City a Watford elleni FA Kupa döntőben hir FA Kupa angol Manchester City Watford panucci v, 05/19/2019 - 01:53 Hatgólos győzelmet aratott a Manchester City a Watford ellen     A Manchester City ugyan nem tudott Bajnokok Ligája trófeát nyerni idén, de Angliában taroltak Pep Guardioláék.
Egyértelmű nem a Barca játékosaitól Griezmannra Nem lesz olyan sima az ügy, mint eddig sejteni lehetett.
A hét mondása Marozsán Dzsenifertől A világ egyik legjobb női focistájának szövege aranyköpéssé fog válni
Franciaországból szerezne kapust a Barcelona Komoly kihívójuk akadhat.
Josh Taylor jutott a WBSS fináléjába A szombat éjszakai glasgowi gálán került sor a World Boxing Super Series második kisváltósúlyú elődöntőjére, a fináléba kerülés mellett pedig az IBF világbajnoki címe is a tétje volt
Budapestet dícsérő szavak BL-döntősöktől A Barca edzője és a mérkőzés legjobbja is Budapestet méltatta! - VIDEÓ