Az NB I-es röplabda klub napokon belül bejelent egy meghatározó igazolást.

2017. október 12. 19:04

A cikk folytatása...

Kapcsolódó hírek
Hatalmas karambol a 47-esen, mentőhelikoptert is kellett hívni Négy motorkerékpár és egy személygépkocsi ütközött össze szombat délután a 47-es számú főút Békéscsaba és Mezőberény közötti szakaszán. A balesetnek öt súlyos sérültje van, a helyszínre mentőhelikopte...
Argentin válogatottat igazolt a Békéscsaba Tovább erősödik a női röplabda-bajnokság legjobbja.

Friss hírek
A válogatott kulcsembere elmondta, maradjon-e Storck Nem kertelt, kimondta a véleményét.
A Békéscsaba az idei szezonban csatlakozna az európai elithez Az NB I-es röplabda klub napokon belül bejelent egy meghatározó igazolást.
Felmentették a doppingvádak alól a maratonfutó edzőit Három év után mondta ki a kenyai bíróság, hogy nem ők adták a tiltott szert a sportolónak.
Óriási botrány: nem tudják, hány éves a szupertehetség! Főszerepben a Borussia Dortmund.
Nem lesznek üresek a lelátók a nyári futball vb-n A brazíliai labdarúgó-világbajnokságra sokkal nagyobb volt az érdeklődés.
Hihetetlen látvány: égett a pálya a vb-selejtezőn - videó! Nem bírtak magukkal a bosnyák drukkerek az Észtország-Bosznia-Hercegovina vb-selejtezőn (1-2). Közel tizenöt percig állt a játék a durva randalírozás miatt - rosszabbul is járhattak volna a pályán lévők...

NB II: meglepetés Kisvárdán, élre állt az MTK A Békéscsaba hat, a Gyirmót négy gólig jutott, nagyot mentett a ZTE.
Gázolás miatt késnek a vonatok a Budapest-Újszász-Békéscsaba vonalon Egy ember meghalt, körülbelül 20-30 perc késésre kell számítani.
Szurkolók zuhantak a mélybe a kisvárdai stadionban Néhány percre a Békéscsaba elleni NB II-es mérkőzés is félbeszakadt Kisvárdán, amikor a 34. percben a hazai tábor tagjai közül négyen lezuhantak a négysoros mobillelátó tetejéről.

Top hírek:
Három magyar csapat is főtáblás a kosárlabda Európa Kupában A Falco és a Körmend győzött, a Szolnoknak a vereség is elég volt.
Détáriék nem tudtak visszavágni az ukránoknak a májusi vereségért A Gellei Imre vezette öregfiúk-válogatott 3-1-re kikapott a Margitszigeten.
Sarapova lassan újra a régi Jó formában került nyolc közé a tiencsini tenisztornán az orosz játékos.
Póta Georgina ott lesz az idei világkupán A magyar asztaliteniszezőt tizedik kiemeltként hívták meg.
Két meccset ki kell hagynia a Real Madrid kapusának Keylor Navas sérülése lassabban gyógyul, mint hitték.
Olvasóink Dárdait követelik a magyar válogatott élére Szinte esély sincs a visszatérésére. A második helyen Paulo Sousa áll.