Többek között gyilkossági kísérlettel vádolják őket.

2018. július 11. 21:14

A cikk folytatása...

Kapcsolódó hírek

Tizennyolc maratoni érem A magyar válogatott hat arany-, kilenc ezüst- és három bronzéremmel toronymagasan az éremtábla élén végzett a Portugáliában.

Szédületes magyar fölény a maratoni kajak-kenu vb-n Összesen 17 érmet szerzett a magyar küldöttség Portugáliában, benne hat aranyat. Az éremtáblán második spanyolok 7 érmet gyűjtöttek.
Megint a magyarokról szólt a maratoni kajak-kanu vb Nem tudnak hibázni a magyar versenyzők Portugáliában.

Őrületes magyar kezdés a maratoni kajak-kenu vébén Az öt csütörtöki versenyszámból háromban sikerült nyerni Portugáliában.
Tökéletes napot zártak a magyarok a kajak-kenu vébén A Portugáliában rendezett kajak-kenu vb szombati versenynapján kilenc döntőt rendeztek, mindegyikben volt magyar hajó.
Bodonyi Dóra megszerezte a magyar csapat első világbajnoki címét Portugáliában A magyar versenyző magabiztosan, hatalmas fölénnyel nyerte a női K-1 1000 m döntőjét.
Leszállított egy autista kislányt a Ryanair Portugáliában Hiába voltak vele a rokonai, biztonsági őrrel vezették ki a hazafelé induló gépről.