Hengerelt a Crvena Zvezda, legyőzte a Liverpoolt

Óriási meglepetésre győzött a szerb csapat az óriási favoritnak tartott angolok ellen. A Monaco simán kikapott hazai pályán a Brugges ellen.

2018. november 6. 18:45

A cikk folytatása...

Kapcsolódó hírek

Megtámadták a Liverpool egykori sztárját. Egy jótékonysági meccsről hazafelé menet.

Klopp elmondta, miért szerez több gólt Mané, mint Szalah A Liverpool menedzsere csatár volt, így pontosan tudja, mi történik a játékosaival.
Tovább csemegézne a Liverpool sztárjaiból Zidane Többekre is szemet vetett.
Hallás utáni értés, angol nyelvlecke: vajon miről beszél ez a két Liverpool-szurkoló?
Blőd hiba a 75 milliós Liverpool-kapustól, még nagyobb az ellenféltől A Liverpoolt majdnem megfogta a Fulham.
Pipikre buknak a volt brit focisták Bár velük is repülnek az évek, őszül a hajuk, az egykori futballsztárokra mégis serényen buknak a gusztusos csajok. Hja, öreg focista nem vén focista, azaz mindannyian szívesen turbékolnak náluk fiata...

BarcelonaManchester United a BL-negyeddöntőben Tottenham-Manchester City angol párharc is lesz, a Liverpool kapta a Portót, a Juve az Ajaxot.
Michael Owen elárulta, szerinte melyik két csapat a Bajnokok Ligájának legnagyobb esélyese A 2012-13-as szezon óta a Real Madridon és a Barcelonán kívül más nem nyert Bajnokok Ligáját, de ezúttal a címvédő Real kiesett, és arra is jók az esélyek, hogy a Barcelonát megszorongassák. ...
BL -Továbbment a Liverpool, négy angol csapat a negyeddöntőben A Liverpool a hazai 0–0 után 3–1-re nyert a Bayern München vendégeként a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének visszavágóján, így bejutott a nyolc közé
Sima győzelemmel hangolt a Liverpool a Bayern elleni BL-visszavágóra Az időjárás és a játékvezető sem tudta megakadályozni Jürgen Klopp csapatának újabb sikerét.
A vasárnap a Burnley, minden más a Liverpool mellett szól A Premier League 30. fordulójában tartania kell a lépést a szombaton nyerő Manchester Cityvel Jürgen Klopp csapatának.
Solskjaer a Liverpool sztárja miatt nem költözhet haza A norvég csodaedzőnek hiába van luxusvillája, szállodában lakik, mint Mourinho.