Kubatov: én ezt a harmincadik aranyat akarom!

A Fradi elnöke, Kubatov Gábor a PestiSrácok.hu-nak adott interjút, melyben - többek között - szó esett az elmúlt évek hibáiról, a magyar játékosok mentalitásáról, a bírókról, a szurkolókról, Böde Dánielről, no meg arról, miért is kell annyira az a bizonyos harmincadik.

2019. január 11. 13:45

A cikk folytatása...

Kapcsolódó hírek

Fradi: zakó a Groupamában A Vidi FC 2-1-re nyert a Ferencváros otthonában a labdarúgó Magyar Kupa negyeddöntőjének rangadóján, a párharc szerdai első mérkőzésén

Egy lépéssel közelebb a Fradi-Újpesthez Érik az álomdöntő.
A Fradi-utánpótlásból szerzett edzőt az MTK Lucsánszky Tamás érkezett a vasárnap menesztett Feczkó Tamás helyére.
Női kézi BL - Harmadik helyen ment tovább a Fradi Következő ellenfelük is megvan.
A Fradi simán behúzta a 215. örökrangadót 3-1-re verte az MTK-t. Már az első félidőben eldőlt az NB I.-es derbi.
Újabb bukaresti blama a BL-ben, nagy segítséget kapott a Fradi Egy félidő után hat góllal vezetett a román csapat, mégis tepernie kellett a döntetlenért.

Komoly karrier előtt állhat a Fradi "pimasz" tehetsége Hivatalos bejelentés.
A Fradi nyerte a vízilabda ob I csúcsrangadóját Továbbra is hibátlan a címvédő a magyar bajnokságban.
A Fradi kaphatja az új szupersportcsarnokot A 2022-es kézilabda-Eb-re épülhet fel a 20 ezer fősnél is nagyobb aréna.
A Fradi örökös bajnokának egy szerencsétlen sérülés miatt kellett távoznia A 75 éves Rátkai László Varga Zoltán szobatársa és a Fradi első számú tartaléka volt.
Thomas Doll csapata ötöt kapott a másik kiesőjelölttől A Stuttgart oktatott, nem úgy tűnik, hogy a Fradi volt edzője menti meg a Hannovert a kieséstől.
Hetet vágott a Fradi, idegenben nyert a Haladás, döntetlent játszott az Újpest Hetet vágott a Fradi, idegenben nyert a Haladás, döntetlent játszott az Újpest hir magyar nb1 eredmény panucci szo, 03/02/2019 - 23:56 ...