1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
Két nagy tanácsadó cég hazai csapata, a CBRE és a Cushman and Wakefield is büszkén jelentette be, hogy részt vettek az amerikai befektető óriás, Goldman Sachs budapesti ingatlanvásárlásában. A cég... [2018. október 21. 0:47]
Rendező: Patrick Hughes Szereplők: Samuel L. Jackson, Ryan Reynolds, Salma Hayek, Gary Oldman, Joaquim de Almeida [2018. október 21. 0:30]
[2018. október 21. 0:23]
Egyesült Államokban a Forma-1. [2018. október 21. 0:15]
Hamilton századokkal verte a két Ferrarit az amerikai időmérőn, Verstappen kocsit tört. [2018. október 21. 0:06]
A Mercedes és a Ferrari régen látott szoros küzdelemben döntötte el az USA Nagydíj pole pozíciójának sorsát: végül ha csak néhány századdal is, Lewis Hamiltoné lett a rajtelsőség. [2018. október 21. 0:02]
[2018. október 20. 23:55]
Nevadában jelentette be, hogy az USA felmondja a közepes hatótávú nukleáris rakétákról szóló egyezményt Oroszország miatt. [2018. október 20. 23:53]
A La Liga 9. fordulójának utolsó meccsén magabiztosan nyert a címvédő, de megsérült a legnagyobb sztárja. [2018. október 20. 23:33]
A címvédő és listavezető FC Barcelona két góllal legyőzte a Sevilla csapatát a spanyol labdarúgó-bajnokság kilencedik fordulójának szombati játéknapján. [2018. október 20. 23:30]
Az orsócsont tört el a Barca-sztár jobb karjában. [2018. október 20. 23:30]
Messi gálázott, aztán csúnyán megsérült, Ter Stegen a második félidőben brillírozott. [2018. október 20. 23:28]
Számos emlősfaj fog kipusztulni a következő ötven évben és a természetnek 3-5 millió évre lesz szüksége a regenerálódásra figyelmeztetnek dán és svéd kutatók. [2018. október 20. 23:18]
Barcelona - Sevilla 4-2 Videó hir spanyol foci Barcelona Sevilla panucci v, 10/21/2018 - 00:13 Messi a 12. percben még boldogan ünnepli a gólját, aztán néhány perccel később sérülés miatt le kellett cserélni. [2018. október 20. 23:13]
Messi megsérült, már az első félidőben le kellett cserélni hir spanyol foci Barcelona Messi panucci szo, 10/20/2018 - 23:56 Leo Messi gólt szerzett a 12. percben, majd négy perccel később szerencsétlenül fogott talajt és annyira megsérült a karja, hogy le is kellett cserélni. [2018. október 20. 22:56]
 A Premier League 9. fordulójának vasárnapi meccsén nagy küzdelem várható. [2018. október 20. 22:49]
Hiába nyúlik éjszakába közép-európai idő szerint az F1 austini kvalifikációja, mi itt vagyunk élő szöveges közvetítésünkkel, és remélhetőleg ti is elnapoltátok az alvást. [2018. október 20. 22:46]
Az Erdély szélén fekvő Körösfeketetó több száz éve ad otthont híressé vált vásárának. Túlélte a háborúkat, forradalmakat, a diktatúrákat, és a jelen demokráciáját is túl fogja. [2018. október 20. 22:40]
Daniel Ricciardo elárulta, csapata az idei naptári évben még nem fogja lehetővé tenni számára a csapatváltást, így az ausztrál lépéshátrányból várja 2019-et, hiszen lemarad a tesztről Abu Dhabiban. [2018. október 20. 22:34]
A Barcelona a Sevillát fogadta a spanyol bajnokság kilencedik fordulójában, és gyorsan elhúztak 2-0-ra, de nem sokkal később Messi olyan szerencsétlenül ért földet egy szerelési kísérlet után, hogy kifelé fordulva elhajlott a könyöke. Az argentint rögtön lecserélték, és kórházba szállították, azóta is vizsgálják. [2018. október 20. 22:32]
Bekerült a Valve játékába egy vadonatúj dobozka, ezzel együtt pedig egy új rendszer is élesedett. [2018. október 20. 22:30]
A korábbi világklasszis sem tudta kirángatni a gödörből a hercegségbeli csapatot. [2018. október 20. 22:28]
Az Udinese sorozatban a negyedik vereségét szenvedte el. [2018. október 20. 22:25]
A határ közelében fekvő Tapachulában szállásolják el őket. [2018. október 20. 22:23]
A harmadik szabadedzés a Ferrarié volt Austinban. [2018. október 20. 22:18]
Olasz bajnokság 2018/19, 9. forduló eredményei és gólszerzői hir olasz eredmény foci panucci szo, 10/20/2018 - 23:15 Cristiano Ronaldo góljával szerezte meg a vezetést a Juventus, de végül a Genoa ponttal távozott. [2018. október 20. 22:15]
A németet pénteken három rajthelyes büntetéssel sújtották. [2018. október 20. 22:12]