Ernyey Béla és Balatoni Dóra voltak a Mokka vendégei. A Norbi-ügy kapcsán ők sem mentek el szó nélkül, mindketten elmondták véleményüket a témában.  [2020. január 22. 10:46]
Nincs is messze már, a tesztek sikeresen lezajlottak. [2020. január 22. 10:47]
A holland pilóta szerint nem nagy kunszt különböző versenyautókat vezetni. [2020. január 22. 10:47]
A szervezet szerint nem a metróvezető és a forgalomirányító felelős a Pillangó utcai metróbalesetért. [2020. január 22. 10:48]
Ezt állítja a Magyar Bankszövetség főtitkára, arra alapozva, hogy szerinte valamennyi szolgáltató felkészült, a tesztelések alapján sikeres indulásra számítanak, minden klíringtag küldeni és fogadni is tud majd. Új folyószámla-csomagokra és innovációkra is lehet számítani a bankok részéről. [2020. január 22. 10:48]
A botránynak még koránt sincs vége! [2020. január 22. 10:48]
Négy dolog amit várunk az Apple-től 2020-ban. [2020. január 22. 10:48]
Zöld- és baloldali nyomásra Magyarországon vizsgálódna az Euró­pai Parlament, de az Európai Néppárt ellenzi az utat. Tegnap Brüsszelben azt is beharangozták, hogy még idén létrejön a 27 EU-tagország részvételével készített, átfogó jogállamisági jelentés. [2020. január 22. 10:48]
Súlyos sérüléseket szenvedett a gyerek. [2020. január 22. 10:49]
Michael Morbius egyre jobban szomjazik a vérre, ezt pedig immár ékes magyar nyelven is a tudtunkra adja. [2020. január 22. 10:49]
Luigi Di Maio olasz külügyminiszter "jelentős bejelentésre" készül pártja, az Öt Csillag Mozgalom (M5S) szerdai vezetőségi ülésén. [2020. január 22. 10:50]
Palkovics László miniszter felkérésére részt vesz a magyarországi autó-motor sport fejlesztési stratégia megalkotásában. [2020. január 22. 10:50]
Ez pedig állítása szerint csak az első felvonás, vagyis lesz folytatás is. [2020. január 22. 10:50]
Az államtitkár szerint ha ez az interjú a választás előtt készül, most még kevesebb fideszes polgármester lenne. [2020. január 22. 10:51]
A balliberális oldal folyamatosan farol ki a választási ígéreteiből Ács Rezső szerint. [2020. január 22. 10:51]
Költségvetési csalás miatt ítélhetik el. [2020. január 22. 10:51]
A New York Islanders 4-2-re verte a New York Rangerst idegenben az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL) kedden. [2020. január 22. 10:51]
Inkább a saját fizetési rendszerükre fókuszálnak. [2020. január 22. 10:52]
Szaúd-Arábia szerint ez abszurd feltételezés. (Külföld) [2020. január 22. 10:52]
Hűvös csarnokban, de alighanem forró hangulatú meccsen csap össze ma este Bilbaóban a Szekszárd a spanyol bajnokság harmadikjával, a Gernikával a párharc első felvonásán. [2020. január 22. 10:53]
Nagyon szomorú, ami kiderült. [2020. január 22. 10:53]
Nem akármilyen utolsó perceket élhetett át az Everton–Newcastle Premier League-mérkőzésen a vendégek védője, Florian Lejeune. A 28 éves játékos minden bizonnyal élete meccsét játszotta, még úgy is, hogy csak a 70. percben állt be csereként: a 94. percben 2–0-s állásnál ollózós góljával szépített, majd egy percre rá, a 95. [2020. január 22. 10:53]
Az előttünk álló napok folyamán átmenetileg kisüthet a nap, ugyanakkor hétvégére ismét visszatér a borult idő. Eközben több településen is veszélyes vagy egészségtelen a levegő minősége a szálló por magas koncentrációja miatt. ... [2020. január 22. 10:54]
Négyszáz fölé nőtt az új koronavírussal fertőzöttek száma Kínában, ahol a járvány már az ország 13 régióját elérte - közölte a Nemzeti Egészségügyi Bizottság kedd este [2020. január 22. 10:54]
A 41 éves férfi állította, hogy csak utasként ült a tehergépkocsiban. [2020. január 22. 10:54]
A magyar férfi kézilabda-válogatott akkor is továbbjut az olimpiai kvalifikációs Európa-bajnokság középdöntőjéből, és kijut az ötkarikás selejtezőtornák egyikére, ha a szerdán (ma) 16 órakor kezdődő mérkőzésen négy góllal kikap Portugáliától, de Izland legyőzi Svédországot. [2020. január 22. 10:54]