Itt a Csakfoci.hu híreit olvashatja.

A Serie A 14. fordulójában az Inter 6-1-re legyőzte a Bolognát, az Atalanta kikapott Leccében. [2022. november 9. 8:12]
A novemberi felkészülési mérkőzéseken debütálhat a magyar válogatottban a belga Genk 20 éves magyar támadója, Németh András. [2022. november 9. 8:00]
Waltner Róbert a Ferencváros ellen a 92. percben elveszített mérkőzés után is elégedett csapatával, míg Huszti Szabolcs szerint a Fehérvár játékosai csak vánszorogtak a pályán. [2022. november 9. 7:54]
A Bundesliga 14. fordulójában Orbán és Szoboszlai kezdő volt a Lipcsében, Sallai az 55. percben állt be a Freiburgba. [2022. november 9. 7:34]
Marco Rose nagyon elégedett a magyar válogatott középpályással, akire komoly rangadó vár szerdán a Bundesligában. [2022. november 9. 7:04]
Az Újpest 60 percig hatalmas fölényben játszott a Fehérvár ellen, de a vége szoros lett. [2022. november 9. 6:54]
A legfontosabb és legérdekesebb szerdai hírek a külföldi foci világából és a nemzetközi átigazolási piacról. [2022. november 9. 6:19]
Súlyos sérülést szenvedett a Szeged-Csanád GA elleni bajnokin a Diósgyőr középpályása, Holdampf Gergő. [2022. november 9. 6:13]
Az NB I 15. fordulójában a Paks hiába vezetett kétszer is, a Ferencváros 3-2-re nyerni tudott. [2022. november 9. 5:15]
Az egész Európát sújtó gazdasági válság komoly hatással van az NB I-es csapatokra is. A Honvédnál akár nagy változások is jöhetnek. [2022. november 9. 5:15]
A szerdai fociműsor és élő közvetítések a hazai sportcsatornák kínálatában. [2022. november 9. 5:10]
Sokáig 0-0-s döntetlenre állt a mérkőzés, a 92. percben azonban Sós találatával megszerezte a három pontot a Debrecen. [2022. november 9. 4:54]
A legutóbbi négy meccséből hármat elbukó Újpest a MOL Fehérvár ellen javítana a bajnokságban. Kövesd velünk a mérkőzés alakulását! [2022. november 9. 4:45]
Az éllovas Fradi azt a Paksot fogadja, amely legutóbb egy ötöst rúgott a Honvédnak. Kövesd velünk a mérkőzés alakulását! [2022. november 9. 3:00]
Az MTK két alkalommal is egygólos hátrányból állt fel és elhozta a 3 pontot Ajkáról. [2022. november 9. 2:56]
Keleti rangadó az NB I 15. fordulójából. [2022. november 9. 2:45]
Keddi műtétje után csütörtöktől kezdi a rehabilitációs időszakot a magyar válogatott Schäfer András, a német labdarúgó Bundesligában szereplő Union Berlin középpályása, aki klubcsapatának jövő évi első bajnoki mérkőzésén már szeretne pályára lépni. [2022. november 9. 2:25]
A DAC magyar válogatott játékosa, Kalmár Zsolt szerint hétről hétre egyre jobb formában lesz. [2022. november 9. 1:30]
A Bors értesülései szerint jelenleg mélyaltatásban tartják a korábbi 272-szeres válogatott vízilabdázót, Csapó Gábort. [2022. november 9. 0:24]
Marco Rossi több érdekes témáról is beszélt a nemzeti csapat sajtótájékoztatóján. [2022. november 8. 11:56]
Ezeket a játékosokat hívta be Marco Rossi szövetségi kapitány. [2022. november 8. 11:05]
Hivatalossá vált, hogy Kalmár Zsolt és Németh András is tagja lesz a Luxemburg és a Görögország ellen készülő magyar keretnek. [2022. november 8. 10:39]
Az NB I 15. fordulójának keddi játéknapján két találkozót rendeznek - összeszedtük a vezetőedzők várakozásait. [2022. november 8. 8:36]
Így látták a szakvezetők a két keddi NB I-es meccset Kisvárdáén, illetve Kecskeméten. Edzői értékelések. [2022. november 8. 7:58]
Kakával, Andrej Arsavinnal, Danko Lazoviccsal és Róbert Vittekkel együtt kapott UEFA-mesterdiplomát Kassai Viktor. [2022. november 8. 7:40]
A legfontosabb és legérdekesebb keddi hírek a külföldi foci világából és a nemzetközi átigazolási piacról. [2022. november 8. 7:20]
A Szentlőrinc kapusa, Bese Balázs néhány másodpercen belül két hatalmasat is védett a Soroksár ellen. [2022. november 8. 6:55]
1-1-s döntetlennel ért véget az OTP Bank Liga 15. fordulójának második keddi meccse Kecskeméten, ahol a hazaiak közelebb álltak a győzelemhez a Puskás Akadémiánál. [2022. november 8. 6:49]
Motiválják az átigazolási híresztelések, de csak saját teljesítményére koncentrál Kerkez Milos, az AZ Alkmaar magyar válogatott futballistája. [2022. november 8. 6:09]