Itt az Nemzeti Sport híreit olvashatja.

A vitorlázó Érdi Mária a 31.-ről a hatodik helyre lépett előre a korábbi Laser, most ILCA 6 nevű hajóosztály argentínai világbajnokságán. [2024. január 6. 21:27]
Az olasz válogatott 15–8-ra legyőzte a világbajnoki ezüstérmes görög csapatot a horvátországi férfi vízilabda Európa-bajnokság magyar érdekeltségű csoportjában. [2024. január 6. 21:13]
Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Serie A) szereplő AS Roma a klub hivatalos honlapján jelentette be, hogy az idény végéig kölcsönveszi a Juventus 18 éves belső védőjét, Dean Huijsent. [2024. január 6. 20:56]
A Chelsea 4–0-ra legyőzte a Preston North Endet az angol labdarúgó FA-kupa legjobb 32 csapata közé jutásért rendezett fordulójának szombati játéknapján. [2024. január 6. 20:40]
A címvédő Vasas három fordulóval a vége előtt bebiztosította első helyét a női röplabda Extraliga alapszakaszában. [2024. január 6. 20:33]
A magyar női vízilabda-válogatott 14–11-es vereséget szenvedett Hollandia ellen az Európa-bajnokságon. [2024. január 6. 20:16]
Igaznak bizonyultak a korábbi értesülések, Kenan Kodro elhagyja a labdarúgó NB I-ben szereplő Fehérvár FC-t és a rivális Ferencvárosi TC-ben folytatja pályafutását – jelentette be új klubja a hivatalos honlapján. [2024. január 6. 20:15]
Miközben az autósoknál több végső esélyes is betlizett a Dakar szombati szakaszán, Guillaume de Mevius nyert. A kamionosok mezőnyében Kovács Miklósék egysége a 13. helyen áll. [2024. január 6. 20:10]
Izgalmas mérkőzésen, a 32 pontot szerző amerikai David Nichols vezetésével egymást követő ötödik bajnokiján győzött az exszolnoki vezetőedző, Gasper Potocnik csapata: a Sopron idegenben verte meg 84–80-ra az Olajbányászt a férfi kosárlabda NB I szombati játéknapján. Noha a vendég Honvéd a hajrában feljött három pontra, a címvédő Falco érvényesítette a papírformát, sorozatban a 11. [2024. január 6. 20:07]
Sorozatban a 11. mérkőzését is megnyerte a címvédő Falco a férfi kosárlabda NB I-ben: noha a vendég Honvéd a hajrában feljött három pontra, a szombathelyiek érvényesítették a papírformát, 89–79-re győztek. Az Alba Fehérvár a Szeged elleni szoros hazai sikerrel (94–92) folytatta jó szériáját, a ZTE simán legyőzte a napokban edzőt váltó Oroszlányt (94–77), míg a Sopron jó sorozata Szolnokon sem ... [2024. január 6. 20:07]
Visszavágott az októberi debreceni vereségért a francia Brest Bretagne a DVSC Schaefflernek a női kézilabda Bajnokok Ligája A-csoportjának 9. fordulójában. Szilágyi Zoltán csapata a jó kezdés után a szünetre már ötgólos hátránnyal vonult, végül 38–28-as vereséget szenvedett. [2024. január 6. 19:32]
A magyarokat pénteken legyőző görög válogatott a második meccsét is megnyerte az Eindhovenben zajló női vízilabda Európa-bajnokságon. [2024. január 6. 19:28]
A magyar válogatott korábbi szövetségi kapitánya, a jelenleg a román élvonalban szereplő Sepsi OSK-t irányító Bernd Storck interjút adott a romániai Gazeta Sporturilor sportlapnak, amelyben utódja, Marco Rossi munkáját dicsérte. [2024. január 6. 19:09]
Nagy Richárd, a Paks labdarúgója a tavaszi idényben kölcsönben, az NB II-es Szeged-Csanád Grosics Akadémiában játszik majd – derült ki a két klub szombati bejelentéséből. A szélső az őszi idényt is kölcsönben, a szintén NB II-es Siófokban töltötte. [2024. január 6. 18:58]
Légpisztolyban Major Veronika és Nagy László, légpuskában pedig Hammerl Soma és Mészáros Eszter nyert szombaton a sportlövők Honvéd 75 Kupáján, amely a harmadik és negyedik, egyben utolsó válogató a Győrben február 26-án kezdődő olimpiai kvalifikációs 10 méteres Európa-bajnokságra. [2024. január 6. 18:56]
A női élvonalbeli kosárlabda-bajnokság 10. fordulójában a DVTK az ELTE BEAC ellen aratott fölényes 78–45-ös győzelmet, míg a SERCO UNI Győr a Vasas Akadémiát győzte le 90–65-re. [2024. január 6. 18:50]
A magyar női vízilabda-válogatott Hollandia ellen vívja második mérkőzését az Európa-bajnokságon. Kövessék velünk a találkozót folyamatosan frissülő, online, szöveges tudósításunk segítségével!  [2024. január 6. 18:50]
Kobajasi Rjoju győzelmével ért véget az idei Négysáncverseny. Bár a záró állomáson az osztrák Stefan Kraft nyert, az összetettben a mind a négy versenyen második helyen végző japán klasszis lett az első. [2024. január 6. 18:32]
A férfi vízilabda Európa-bajnokság csoportkörének második fordulójában Magyarország 15–11-re győzte le Grúziát. [2024. január 6. 18:15]
Ahogy a pénteki nyitó napon úgy szombaton is négyből három számban hazai győzelem született a hollandiai Heerenveenben zajló gyorskorcsolya Európa-bajnokságon. [2024. január 6. 18:06]
Az AFC Bournemouth a Queens Park Rangers otthonában aratott 3–2-es győzelmével ment tovább az angol labdarúgó FA-kupa legjobb 32 közé jutásért vívott fordulójában, a szombati játéknapon. [2024. január 6. 18:02]
A harmadosztályú Lugo ugyan először még egyenlített, de az Atlético Madrid a második félidőben magasabb fokozatba kapcsolt és 3–1-es győzelmével továbbjutott a spanyol Király-kupa legjobb 16 csapata közé. A Getafe a 87. percben szerzett góllal jutott tovább az Espanyol ellen. [2024. január 6. 17:56]
A női kézilabda Bajnokok Ligája B-csoportjában az éllovas Esbjerg 32–26-ra nyert a Zaglebie Lubin ellen, míg a Krim Ljubljana egyetlen góllal verte a Rapid Bucuresti-et. [2024. január 6. 17:51]
A Lille kiütéses, 12–0-s győzelmet aratott a martinique-i bajnok, a Golden Lion ellen a labdarúgó Francia Kupa szombati játéknapján, és bejutott a legjobb 32 közé. A LOSC először nyert meg tétmérkőzést ilyen nagy különbséggel. [2024. január 6. 17:48]
Rangadóval tér vissza a legrangosabb európai kupába, a női kézilabda Bajnokok Ligájába a DVSC Schaeffler, amely az A-csoport 9. fordulójában a hozzá hasonlóan hét ponttal álló francia Brest Bretagne vendégeként lép pályára. Kövesse a mérkőzés alakulását élő, folyamatosan frissülő cikkünk segítségéve... [2024. január 6. 17:45]
A női kézilabda Bajnokok Ligája A-csoportjában a Győri Audi ETO KC 19 gólos győzelmet aratott a Sävehof ellen. [2024. január 6. 17:28]
Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 19. fordulójában a Monza 3–2-re nyert idegenben a Frosinone ellen. [2024. január 6. 17:12]
A magyar férfi vízilabda-válogatott Grúzia ellen vívja második mérkőzését az Európa-bajnokságon. Kövessék velünk a találkozót folyamatosan frissülő, online, szöveges tudósításunk segítségével!  [2024. január 6. 16:50]
A házigazda MÁV Előre váratlanul nagy csatában, kétszer is egyenlítve, majd a döntő szettet megnyerve győzött a MAFC ellen a férfi röplabda Extraliga alapszakaszának szombati mérkőzésén. [2024. január 6. 16:49]