Itt az Nemzeti Sport híreit olvashatja.

A horvátországi férfi vízilabda Európa-bajnokságon a magyar válogatott a szerbek kiverése után a hazai csapattal találkozott, és bár megszorongatta ellenfelét, győzni nem tudott. Így a döntőt Horvátország játssza Spanyolországgal, a magyar csapat az olaszok ellen ugrik medencébe a bronzéremért. [2024. január 14. 18:13]
A horvátországi férfi vízilabda Európa-bajnokságon a magyar válogatott a szerbek kiverése után a hazai csapattal találkozik. Vajon folytatódik a sikertörténet? Tartsanak velünk, kövessék figyelemmel élő, percről percre frissülő közvetítésünket, szóljanak hozzá, kommentálják az eseményeket! [2024. január 14. 18:13]
A Rapid Bukarest 34–31-re kikapott a Metztől a női kézilabda Bajnokok Ligája B-csoportjának 10. fordulójában, vasárnap.   [2024. január 14. 17:43]
Zágrábban a férfi vízilabda Európa-bajnokság elődöntőjének első mérkőzésén a spanyol válogatott 7–4-re legyőzte az olaszokat, és bejutott a döntőbe. [2024. január 14. 17:38]
A Bochum 1–1-es döntetlent játszott otthon a Werder Bremen ellen, míg a Mönchengladbach 31-re verte a Stuttgartot a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 17. fordulójának vasárnap délutáni mérkőzésén. [2024. január 14. 17:33]
A női kézilabda Bajnokok Ligájában a DVSC Montenegróba látogatott, és mivel hat góllal legyőzte a Buducsnosztot, óriási lépést tett a továbbjutás felé. [2024. január 14. 17:30]
A Premier League 21. fordulójában a Manchester United a Tottenhamet fogadja – élőben az NSO-n! [2024. január 14. 17:25]
Az Elefántcsontparton zajló labdarúgó Afrikai Nemzetek Kupája első „teljes” játéknapján, vasárnap Nigéria és Egyenlítői-Guinea 1–1-et játszott egymással, majd este Egyiptom sem tudott három ponttal gazdagodni. Ugyanis hiába szerzett korán vezetést, Mozambik a második félidő elején fordított, s csak Mohamed Szalah 97. [2024. január 14. 17:10]
Sziliczei-Német Rebeka szombaton 1500-on megszerzett bronzérmével zárta az Eb-t a magyar csapat – vasárnap a mieink közül senki sem ért oda a dobogóra. [2024. január 14. 17:05]
Az Aston Villa gól nélküli döntetlent játszott az Everton otthonában az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Premier League) 21. fordulójának vasárnapi játéknapján. [2024. január 14. 17:04]
A WTT-sorozat dohai contender versenyének első napján a mieink közül Ecseki Nándor állt asztalhoz, a 27 éves balkezes játékos a selejtező második fordulójában három játszmában kikapott a horvát Andrej Gacinától. [2024. január 14. 17:00]
A Dág KSE magabiztos, háromszettes győzelmet aratott hazai pályán a TFSE ellen a férfi röplabda Extraliga alapszakaszának vasárnapi játéknapján. [2024. január 14. 16:37]
Dina Márton címét megvédve diadalmaskodott a férfi mezőnyben a cyclocross (terepkerékpár) magyar bajnokságon vasárnap, Debrecenben, ahol a nők között Farkas Janka győzött. [2024. január 14. 16:14]
Nem tudott nyerni a szárnyaló, ám ezúttal kissé tartalékos Girona az Almería otthonában (0–0) a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 20. fordulójának vasárnapi játéknapján. [2024. január 14. 16:04]
A Telekom Veszprém – a sajtóhíreket beigazolva – hivatalos oldalán közölte, távozik a csapatkapitány, Andreas Nilsson. [2024. január 14. 15:58]
A női kézilabda Bajnokok Ligájában a DVSC montenegróba látogat, és ha legyőzi a Buducsnosztot, akkor óriási lépést tesz a továbbjutás felé. Tartsanak velünk, kövessék figyelemmel élő, percről percre frissülő közvetítésünket, szóljanak hozzá, kommentálják az eseményeket! [2024. január 14. 15:47]
A 20 éves ghánai tehetség, Abdul Fatawu lemondta a válogatottságot és ezzel a szereplését az Afrikai Nemzetek Kupájaban, hogy klubcsapatát, a Leicester Cityt erősítse, azonban nem alakult minden a tervek szerint, mert csaknem egy hónapra eltiltották a legutóbbi mérkőzésén elkövetett szabálytalansága miatt. [2024. január 14. 15:45]
Özbas Szofit választotta az év cselgáncsozójának a judoinfo.hu. [2024. január 14. 15:36]
A Vác 35–17-re kikapott a norvég Storhamartól a női kézilabda Európa-liga csoportkörének 2. fordulójában.   [2024. január 14. 15:34]
A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 18. fordulójának vasárnapi játéknapján Bölöni László csapata, a Metz 1–0-ra kikapott hazai pályán a Toulouse-tól. A Lille és a Brest is győzött.  [2024. január 14. 15:01]
A címvédő és világelső Novak Djokovics négyszettes győzelemmel jutott be a 2. fordulóba az ausztrál nyílt teniszbajnokságon. [2024. január 14. 14:52]
Gólokban gazdag első félidő után 4–2-es sikerrel kezdte meg szereplését a Katarban zajló Ázsia-kupa D-csoportjában a japán válogatott, amely Minamino Takumi vezérletével verte meg Vietnám legjobbjait. [2024. január 14. 14:40]
Ebből vita lesz! Tudjuk előre, és vállaljuk… Hosszas ötletelés, érvek és ellenérvek ütköztetése után kialakult a legeredményesebb magyar futballklubok álomcsapata – hogy aztán az olvasók ne értsenek egyet velünk, másokat javasoljanak. Évszázadnál is idősebb klubok legjobb játékosait lehetetlen kiválogatni, különböző korok kiválóságait összehasonlítani, mi mégis erre vállalkoztunk – egyszerre megad... [2024. január 14. 14:40]
Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 20. fordulójának vasárnapi első mérkőzésén a Lazio sorozatban negyedik győzelmét aratta a Lecce elleni 1–0-s hazai sikerrel, így megelőzte a tabellán a Bolognát, amely délután pont nélkül távozott Cagliariból. Este az Udinese közel járt idénybeli harmadik győzelme megszerzéséhez, ám a Fiorentina a hajrában egyenlített, így az udineiek már 12 dönte... [2024. január 14. 14:22]
Megtalálta új csapatát a Debreceni VSC-hez 2023 márciusában „tűzoltónak” érkezett szerb kapus, Marko Milosevics, aki másfél éves szerződést kötött a bosnyák élvonalat hétpontos előnnyel vezető Borac Banja Lukával – jelentette be közösségi oldalán új klubja. [2024. január 14. 13:10]
A világ első számú sakkozója, a norvég Magnus Carlsen médianyilatkozata után hivatalos formában is visszalépett a világbajnok-jelöltek tornájától, amelyet április 2. és 25. között rendeznek meg Torontóban. [2024. január 14. 13:02]
Az Európa-bajnoki kvalifikáció óta kézilabdalázban ég az egy évvel ezelőtti adatok szerint valamivel több mint 54 ezer lakosú Feröer, melynek férfiválogatottja remekül hajrázva és óriási bravúrt elérve játszott 26–26-os döntetlent Norvégiával a németországi kontinenstorna D-csoportjának 2. fordulójában. [2024. január 14. 12:31]
Az olasz-argentin Diego Armando Maradona Jr., a futball-legenda Maradona fia szerint apját „meggyilkolták”, mert „sorsára hagyták, amikor lehetett volna tenni valamit” azért, hogy életben maradjon. [2024. január 14. 12:20]
A korábbi hírek ellenére nem tört el a 2020-ban összetett vk-győztes Aleksander Aamodt Kilde lába a wengeni lesiklóversenyen az alpesi sízők világkupa-sorozatában. [2024. január 14. 12:14]
A belső védőként bevethető dán Marco Lund a hazatérés helyett a Diósgyőrt választotta, a 27 éves bekket két Magyarországon futballozó jó barátja, a székesfehérvári Kasper Larsen és a felcsúti Jonathan Levi is arra biztatta, szerződjön az NB I-be. [2024. január 14. 12:06]