1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
Szerdán a labdarúgó Magyar Kupa 4. fordulójának 13 mérkőzését rendezik meg, a Ferencváros a Tököl vendégeként játszik, míg a ZTE a Honvéddal csap össze tv-s mérkőzésen. Angliában és Németországban is folytatódnak a kupasorozatok, az olaszok és a spanyolok bajnokikat játszanak. A Pick Szeged a kézi BL-ben szerepel, a Haladás futsalcsapata és az OSC vízilabda-együttese is BL-mérkőzésen vesz részt. [2021. október 26. 23:50]
Ha nem is könnyen, de a Borussia Dortmund is továbbjutott a másodosztályú ellenfele ellen. [2021. október 26. 23:40]
A Borussia Dortmund 2–0-ra legyőzte a másodosztályú Ingolstadtot a Német Kupa keddi játéknapján, így bejutott a sorozat nyolcaddöntőjébe. A Mainz is a legjobb 16 közé jutott, miután hosszabbításban nyert a Bielefeld ellen, Szalai Ádám a győztes találat előtt sarokkal adott gólpasszt. [2021. október 26. 23:20]
Az Arsenal magabiztosan nyert a Leeds United ellen. [2021. október 26. 22:58]
Kiélezett végjátékot hozott a találkozó. [2021. október 26. 22:44]
Az Arsenal 2–0-ra legyőzte a Leeds Unitedet az angol Ligakupa nyolcaddöntőjében. [2021. október 26. 22:43]
Stefano Pioli csapata nem játszott jól, de így is hozta a kötelező sikert. [2021. október 26. 22:42]
A Ferencváros 8-8-as döntetlent játszott a Brescia otthonában a férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportküzdelmeinek keddi nyitófordulójában. [2021. október 26. 22:18]
Nem bírt az aktuális olasz bajnok a Ferencvárossal. [2021. október 26. 22:14]
Vágó Fanni triplázott. [2021. október 26. 22:14]
Az osztrák bázisú nemzetközi jégkorongbajnokság keddi játéknapján a Fehérvár AV 19 úgy nyert 3–2-re a Villach otthonában hosszabbításban, hogy a rendes játékidő vége előtt másfél perccel még az osztrákok vezettek. [2021. október 26. 21:56]
A kapus lábai között gurította a labdát a hálóba a magyar focista. [2021. október 26. 21:53]
Az FTC 8–8-as döntetlent játszott a Bresciával a férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 1. fordulójában. [2021. október 26. 21:53]
A Kedd Esti Fények legújabb adásában beszélünk arról, hogy kell-e aggódni a Chiefs miatt és elképzelhető-e, hogy lemaradnak a rájátszásról? Majd szó lesz arról, hogy Derrick Henry lehet-e MVP és Ja’Marr Chase az év újonca idén? De a Dolphins, Cardinals és a Packers is terítékre kerül a műsorba... [2021. október 26. 21:46]
Baráth Attila után Kovács Pál és Mester Soma is továbbjutott. [2021. október 26. 21:44]
A magyar női labdarúgó-válogatott első győzelmét aratta a világbajnoki selejtezősorozat negyedik fordulójában: hátrányból fordítva 7-1-re nyert Tórshavnban a Feröer-szigetek vendégeként. [2021. október 26. 21:16]
A magyar játékos góljával jutott tovább a Lipcse. [2021. október 26. 21:14]
A Barcelona kerete a Rayo Vallecano ellen Barcelona hir spanyol foci labdarúgás panucci k, 10/26/2021 - 22:12 A Barcelona kerete a Rayo Vallecano elleni hétközi bajnoki mérkőzésre   A Barcelona szerda 19 órától a Rayo Vallecano otthonában lép pályára, Ronald Koeman kijelölte a bő keretét a mérkőzésre. [2021. október 26. 21:12]
A magyar csapatot az eddigi másodedző, Sibalin Jakab, valamint Ilyés Ferenc klubmenedzser irányította. [2021. október 26. 21:10]
Kötényt rúgott a negyedosztályú ellenfél kapusának. [2021. október 26. 21:10]
Kiütéses, 7–1-es győzelmet aratott Feröer ellen a magyar női labdarúgó-válogatott a 2023-as világbajnokság selejtezőjének második mérkőzésén. [2021. október 26. 21:09]
Magabiztos, 7–1-es győzelmet aratott Feröer-szigetek ellen a magyar női labdarúgó-válogatott a 2023-as világbajnokság selejtezőjének második mérkőzésén. [2021. október 26. 21:09]
A szokásosnál kisebb, és minden eddiginél fiatalabb csapattal vág neki az egy hét múlva rajtoló kazanyi rövidpályás úszó Európa-bajnokságnak a magyar válogatott. A november 2-7. között esedékes viadalon nyolc női és öt férfiversenyző képviseli színeinket, köztük az olimpiai bajnok Milák Kristóffal, aki öt számban kíván rajthoz állni. [2021. október 26. 21:04]
A Villarreal nagyot mentett a Cádiz ellen a spanyol La Liga hétközi fordulójának keddi játéknapján: Anthony Lozano mesterhármasával a 80. percben 3–1-re vezettek a vendégek, de Boulaye Dia és Arnaut Danjuma góljával felálltak, és a 95. percben egyenlítettek. [2021. október 26. 20:58]
Anglia, ligakupa 2021/22 Nyolcaddöntő eredmények és gólszerzők hir angol angol ligakupa foci labdarúgás eredmény panucci k, 10/26/2021 - 21:57 Anglia, ligakupa 2021/22 Nyolcaddöntő eredmények és gólszerzők   ANGOL LIGAKUPA 2021/22 NYOLCADDÖNTŐ EREDMÉNYEK ÉS GÓLSZERZŐK 2021. [2021. október 26. 20:57]
Egészen különlegesre sikeredett Osvaldo Alonso szerelése a Los Angeles FC elleni, 1–1-re végződő bajnokin az MLS-ben. A Minnesota United futballistája ugyanis úgy szedte össze a labdát, hogy azzal ellenfelét, sőt, még a játékvezetőt is a hátára fektette… [2021. október 26. 20:48]
Spanyolország, La Liga 2021/22 - 11. forduló, eredmények és gólszerzők hir spanyol foci labdarúgás eredmény panucci k, 10/26/2021 - 21:46 Spanyolország, La Liga 2021/22 - 11. forduló, eredmények és gólszerzők   SPANYOLORSZÁG, LA LIGA, 2021/22 - 11. [2021. október 26. 20:46]
Egy jó edző minden falon átmegy a csapatáért? [2021. október 26. 20:44]
Olaszország, Serie A 2021/22 - 10. forduló, eredmények és gólszerzők hir olasz foci eredmény labdarúgás panucci k, 10/26/2021 - 21:37 Olaszország, Serie A 2021/22 - 10. forduló, eredmények és gólszerzők   OLASZORSZÁG, SERIE A 2021/22 - 10. [2021. október 26. 20:37]
Szombathely — Újabb ékkővel, patinás klubbal gazdagodik a Mészáros Lőrinchez köthető futballbirodalom. Az 1919-ben alapított Szombathelyi Haladás a 18. egyesület lesz, amely felett valamilyen módon a felcsúti nagyvállalkozó befolyással rendelkezik. Az üzletet néhány napon belül véglegesíthetik. [2021. október 26. 20:36]