1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
Maximilian Günther révén az idény harmadik versenyén is BMW-győzelem született. A fiatal német pilóta hosszú körökön keresztül vezette a versenyt, majd Antonio Félix da Costa előzése után úgy tűnt, hogy meg kell elégednie a második pozícióval. Günther azonban nem hagyta magát, s az utolsó körben visszavette a vezetést, majd elsőként látta meg a kockás zászlót. [2020. január 18. 21:02]
A Kovács Miklós, Czeglédi Péter, Ács László trió másodszor is megnyerte a kamionos kategória küzdelmeit az Africa Race-en. [2020. január 18. 20:57]
Még az 59. percben is vezetett a Balaton-parti együttes. [2020. január 18. 20:57]
Az Union Berlin ráijesztett a listavezető lipcseiekre. [2020. január 18. 20:53]
A Győri Audi ETO 26, az FTC 23 góllal győzött a női kézilabda NB I-ben. [2020. január 18. 20:52]
A magyar válogatott Gulácsi Pétert és Willi Orbánt is foglalkoztató, listavezető RB Leipzig hazai pályán legyőzte az újonc Union Berlint [2020. január 18. 20:49]
A címvédő és bajnoki éllovas Falco Kaposváron, az Atomerőmű a sereghajtó Jászberény vendégeként nyert a férfi kosárlabda NB I szombati játéknapján. [2020. január 18. 20:40]
A házigazda magyar válogatott 26-0-ra legyőzte a máltai csapatot, így megnyerte a C csoportot [2020. január 18. 20:36]
Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 23. fordulójában a Newcastle United hazai pályán Isaac Hayden 94. perces góljával 1–0-ra legyőzte a Chelsea-t. [2020. január 18. 20:31]
A szünetben még a vendég Union Berlin vezetett, de végül a Leipzig nyerte meg 3–1-re re a két csapat szombat esti mérkőzését a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 18. fordulójában, és megerősítette pozícióját a tabella élén. [2020. január 18. 20:31]
A listavezető 26, a fővárosi csapat 23 góllal nyert szombaton a női kézilabda-bajnokságban. [2020. január 18. 20:27]
Záporoztak a pontok és a triplák az Oroszlány-ZTE meccsen. [2020. január 18. 20:27]
A MAFC 3:2-re verte a vendég Kaposvárt a férfi röplabda Extraliga szombati mérkőzésén. [2020. január 18. 20:25]
A Nyíregyháza hazai pályán három sima szettben legyőzte a Jászberényt, míg az Újpest négy játszmában kerekedett a vendég Vasas fölé a női röplabda Extraliga szombati játéknapján. [2020. január 18. 20:22]
Märcz Tamás együttese bőven túlszárnyalta a 20 találatos különbséget Málta ellen. [2020. január 18. 20:22]
A házigazda magyar válogatott 26-0-ra győzte le a máltai csapatot. [2020. január 18. 20:15]
Teljesítette a kitűzött célt, több mint 20 gólt dobott Máltának Märcz Tamás legénysége, így már a negyeddöntőre készülhet a csapat. The post 26-0-ra nyert és csoportelső lett a magyar férfi vízilabda-válogatott appeared first on Magyar Hang. [2020. január 18. 20:14]
Nem tudott nyerni a Crystal Palace ellen tovább nőhet a hátrányuk. [2020. január 18. 20:08]
Ez edzésnek is gyenge volt, Málta gólt sem tudott dobni Nagy Viktoréknak. [2020. január 18. 20:06]
A feladat az volt, hogy a könnyebb ágra kerülésért legalább 20 góllal nyerjen a Märcz-csapat. Nem bízták a véletlenre. [2020. január 18. 20:05]
A magyar férfi vízilabda-válogatott 26 góllal győzte le Máltát, ezzel az első helyen végzett a C-csoportban, így bejutott az Európa-bajnokság negyeddöntőjébe. [2020. január 18. 20:04]
A házigazda Ausztria sem állhatott Jorge Maquedáék útjába. [2020. január 18. 20:04]
Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Serie A) a Sassuolo 2–1-re legyőzte hazai pályán a Torinót. [2020. január 18. 20:00]
Február 2-án kezdődik a labdarúgó NB II tavaszi idénye, a csapatok javában játsszák a felkészülési mérkőzéseket – a Vasas és a Békéscsaba kétszer is pályára lépett szombaton. A csabaiak két részletben tíz gólt lőttek a Tiszakécskének, míg a Vasas két meccsen összesen egyszer talált be – a Soroksár elleni győztes találat Torghelle Sándor nevéhez fűződik. [2020. január 18. 19:58]
A magyar válogatott esélyeshez méltón játszott és megszerezte a csoportelsőséget. [2020. január 18. 19:55]
A címvédő Spanyolország a szünetben még csak egy góllal vezetett, végül 30–26-os győzelmet aratott a társházigazda Ausztria felett, míg Fehéroroszország 28–25-re verte meg Csehországot a férfi kézilabda Európa-bajnokság 1-es számú középdöntős csoportjának második fordulójában szombaton. [2020. január 18. 19:53]
Szabadrúgásból vette be az ellenfele kapuját. [2020. január 18. 19:41]
A női kézilabda NB I 13. fordulójában a Győr 26 góllal megverte a Kisvárdát, a Fradi pedig 23-mal a Szombathelyt. [2020. január 18. 19:36]
Novak Djokovic az elsők között nyúlt a statisztikákhoz, később Roger Federer is csatlakozott. Rafael Nadal ellenben nem kér belőle. [2020. január 18. 19:31]