Visszacsábítaná Zidane-t a Juventus elnöke

A kétszeres BL-győztes edző Olaszországban köthet ki, ha hinni lehet a híreknek.

2018. január 12. 21:10

A cikk folytatása...

Kapcsolódó hírek
Jön a bajnoki döntő a Serie A-ban A listavezető Juventus a második Napolit fogadja az olasz labdarúgó-bajnokság hétvégi rangadóján.
Botlott a Juventus, Nagy Ádámék az utolsó pillanatban kaptak ki Őrült meccset játszott Firenzében a Firoentina és a Lazio.
Ritka esemény az olasz bajnokságban A címvédő, sorozatban hetedik elsőségére hajtó Juventus hazai pályán 3-0-ra győzte le a Sampdoriát az olasz labdarúgó-bajnokság 32. fordulójának vasárnapi játéknapján.
Vízterápiával tartja magát csúcsformában Ronaldo Cristiano Ronaldo 2003-ban, amikor a Manchester Unitedbe került, még vékonyka fiúcska volt. Ma, 33 évesen, ahogy a Juventus elleni BL-negyeddöntőben is láthattuk, brutális fizikai formában van. ...
Szemetesláda a szív helyén Lefutott meccsnek tűnt, de dráma lett belőle: a Real Madrid csak a 97. percben lőtt tizenegyessel jutott a Bajnokok Ligája elődöntőjébe a Juventus ellen.
Real Madrid - Juventus 1-3 Videó Cristiano Ronaldo ráadásban lőtt büntetőjével jutott tovább a Real Madrid Thu, 04/12/2018 - 10:44

A Juventus-elnök máris videóbíróért kiált Joggal, még akkor is, ha a Juventust kiejtő Real-tizenegyes épp jogos volt.
A Real Madrid kerete a Juventus elleni visszavágóra A Real Madrid kerete a Juventus elleni Bajnokok Ligája negyeddöntő visszavágóra Tue, 04/10/2018 - 23:13
Benevento - Juventus 2-4 Videó Dybala mesterhármassal, Douglas Costa pedig látványos góllal vette ki a részét a Benevento legyőzéséből Sat, 04/07/2018 - 20:41
A spanyol bajnokság ászára hajt a Juventus Klasszissal erősíthet a torinóiak.
A Juve-részvényeket is szétbombázta Ronaldo ollózós gólja Több mint öt százalékos zuhanással reagáltak szerdán a Juventus-részvények arra, hogy a futballcsapat kedd este súlyos vereséget szenvedett hazai pályán a Real Madridtól. A meccs nem csak az...
BL - Simán verte a Real Torinóban a Juvét A Real Madrid idegenben 3-0-ra legyőzte a Juventus együttesét a Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első összecsapásán kedden, így hatalmas lépést tett a továbbjutás felé