A Real vezetné a bajnokságot 45 perces meccsekkel

Úgy is, hogy eggyel kevesebbet játszott a Barcelonánál. A szünet után történik valami, és ezt Zidane is látja. A megoldáshoz könnyű utat elveti az edző, belülről megy neki a problémának.

2018. január 13. 0:16

A cikk folytatása...

Kapcsolódó hírek
Ő lehet a Real legújabb galaktikusa? Angliából érkezhet a királyiak következő sztárigazolása.
A Real Madrid sztárja lemondott a vb-szereplésről Karim Benzema legutóbb 2015-ben lépett pályára a francia nemzeti csapatban.
Rengeteg fenyegetést kapott a Real-Juve bírója és családja Nem nyugszanak az olasz csapat hívei, akik egy két évvel ezelőtti képpel bizonyítanák a csalást.
A Real-gól, amiben benne van az egész Zidane-éra Az is kiderül belőle, miért ragaszkodik az edző Benzemához.
Újra nyert a Barcelona! Az Atlético és a Real Madrid is holnap lép pályára.
Az UEFA ismét a Real Madridnak kedvezett Óriási érvágás lett volna a csapatkapitány hiánya a Bayern München ellen.

Ha esetleg azt hitte, nem lehet bizarrabb a Juve-Real végjátéka
Van, aki szerint a futballmaffia intézte a Real Madrid továbbjutását Chiellini azt állítja, hogy a spanyolok lefizették a bírót - már nem először.
A Real Madrid kerete a Juventus elleni visszavágóra A Real Madrid kerete a Juventus elleni Bajnokok Ligája negyeddöntő visszavágóra Tue, 04/10/2018 - 23:13
Így dicsekszik az Atlético kapusa bravúrjával - videó Mindezt magyar lobogó előtt. Ha bemegy a lövés a legvégén, a Real Madrid nyer.
Nagy Ronaldo-gól, gyors Griezmann-válasz a Real-Atleticón 1-1 lett a madridi derbi.
Barcelona - Leganes 3-1 Videó Messi mesterhármasával nyert a Barcelona a Leganes ellen. 38 mérkőzés óta veretlen a Barcelona, a Real Sociedad rekordját állították be a katalánok. Sat, 04/07/2...